גדרות אלומיניום להרכבה עצמית

תוכן עניינים

גדרות אלומיניום להרכבה עצמית - א. סלמה אלום עץ

רבים בוחרים להתקין בחצר שלהם גדר אלומיניום איכותית שגם תיראה טוב וגם תייצר הפרדה בין הפרטי לציבורי. אחת מהאפשרויות הטובות שעומדות בפנינו בכל הקשור להרכבת גדר היא הבחירה בגדר אלומיניום. יש מספר דגשים שחשוב להכיר לפני שבוחרים גדר לגינה שנרצה להתקין בעצמינו החל באיכות הגדר עצמה, פשטות ההתקנה ובהמשך גם נסביר איך עושים זאת בקלות עם גדרות האלומיניום של "אלום עץ" - לא תאמינו עד כמה זה קל להרכיב את הגדרות שלנו בהרכבה עצמית.

גדרות אלומיניום בהרכבה עצמית
גדר אלומיניום בהרכבה עצמית - שלבים בגוון עץ ועמודים תומכים בצבע שחור
פלטת חיבור בצבע עץ להרכבת גדר אלומיניום בגוון עץ
פלטת חיבור לרצפה יכולה גם להגיע בצבע עץ - להרכבת גדר האלומיניום בגוון עץ

היתרונות בבחירה בגדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום נחשבות בעיני רבים לבחירה האידיאלית בעבור גינות ואנחנו מעוניינים לפרט בעבורכם את הסיבות לכך.

 • עמידות – כל איש מקצוע שתשאלו יגיד לכם כי העמידות של גדרות האלומיניום היא הגבוהה והאיכותית ביותר. אף על פי שגם במצבו הגולמי אלומיניום הוא חומר גלם עמיד במיוחד לפגעי מזג האוויר, כל גדרות האלומיניום עוברות תהליך פסיבציה אשר מעניק איכויות משובחות עוד יותר ומונע לחלוטין את האפשרות שהגדר תחליד.
 • הרכבה קלה – בהשוואה לגדרות עץ או ברזל, גדרות האלומיניום הן קלות משקל ונוחות לעבודה. עמודי אלומיניום לגדר מגיעים כשהם מסומנים ומוכנים, השלבים צבועים וערוכים להרכבה ולמעשה מרבית העבודה היא ההצבה של הגדר בשטח.
 • התאמה מלאה לצרכים – את גדרות האלומיניום להרכבה עצמית תוכלו להזמין בכל צורה, צבע וגימור שתרצו. מרבית סוגי הגדרות מגיעים במגוון מצומצם של גבהים וצבעים, לעומת זאת את גדרות האלומיניום אפשר לייצר בעבורכם בהתאמה מלאה לפי הצרכים שלכם. זה אומר שתוכלו לבחור את הגובה שמתאים לכם, את עובי השלבים ואפילו על הצבע של הגדר לא תצטרכו להתפשר כיוון שאפשר לייצר גם גדרות אלומיניום בצבע עץ אם תרצו בכך.
 • אקולוגי יותר – מרבית האלומיניום שבו משתמשים כדי לייצר את גדרות האלומיניום הוא אלומיניום ממוחזר אשר מעובד במפעל ייחודי שעומד בתווי התקינה האקולוגיים הקפדניים ביותר. את שאר האלומיניום שבו משתמשים מייצרים מפעל וכך אין צורך בכריית משאבים מהטבע ובפגיעתו, למעשה 75% מכל האלומיניום שיוצר אי פעם נמצא עדיין בשימוש.
 • מחיר – מחירן של גדרות אלומיניום זול יותר משל גדרות מחומרי גלם אחרים וגדר אלומיניום להרכבה עצמית ברוב המקרים תהיה זולה יותר ממחירה של גדר שמתקין מקצועי יתקין אצלכם. נוסף על כך התקנת גדר מעלה את ערך הנכס וכך הבית שלכם שווה יותר.
נגן וידאו

היתרונות בהרכבה עצמית

התקנת גדר בחצר היא פעולה פשוטה שאינה דורשת מיומנויות מיוחדות ובוודאי כשמדובר בגדרות שלנו ב"אלום עץ".

לא פעולה מסובכת ולכן אנחנו ב"אלום עץ" ממליצים להרבה מלקוחותינו לשקול לבצע את ההתקנה בעצמם גם בשל החיסכון שבדבר והאמת, גם מעצם החוויה, כי התקנה של הגדרות שלנו היא באמת באמת פשוטה (נציין שאנחנו מספקים גם שירותי התקנה למי שאינו מעונין להתקין בעצמו).

אנחנו יודעים שחלקכם אולי חושש מהרכבת גדר בעצמו ולכן החלטנו לנסות ולשכנע אתכם לעשות את קפיצת האמון הזו ולפרט את שתי הסיבות העיקריות שבגינן אולי בכל זאת תשקלו לנסות את החוויה ולהתקין בעצמכם את גדר לגינה:

 • חיסכון כלכלי – משלמים רק על חומרי הגלם ללא פערי תיווך וגם חוסכים את עלות ההתקנה שמשולמת למתקין. אנחנו תמיד אומרים שמיותר לשלם להתקנה כשאפשר לעשות זאת כל כך בפשטות ולבד.

 • גמישות – העובדה שבחרת בגדר אלומיניום להרכבה עצמית מעניקה לך את הגמישות המלאה ביותר. מעבר לכך שהמבחר שממנו אפשר לבחור גדול יותר בתחום ההרכבה העצמית, יש לנו גם גמישות מלאה בכל הנוגע לקצב העבודה ואם רוצים אז אפשר גם לשנות את תוואי הגדר במהלך העבודה בהתאם להחלטות שאולי נקבל בעת ההרכבה.

 • חוויה – יש לכם ילדים? למה שלא תהפכו את התקנת הגדר ליום כייף משפחתי שבו כל המשפחה עובדת יחד ומייצרת משהו שהוא למען כולם. 

מעולם לא היה כל כך קל להרכיב גדר באופן עצמאי

גדרות האלומיניום של "אלום עץ" - להרכבה עצמית

צבעים אפשריים עבור גדר אלומיניום דמוי עץ

סוגי גדרות האלומיניום המבוקשים להרכבה עצמית

יצרנים רבים זיהו את האלומיניום כחומר הגלם האיכותי ביותר ליצירת גדרות לגינה וכך יש בשוק מגוון רחב של גדרות מסוג זה. אך בעוד שאפשר להגדיר כל עיצוב וצבע כסוג בפני עצמו, חילקנו את הגדרות הנפוצים ביותר לפי קטגוריות ראשיות.

 • גדרות אטומות – כאשר בונים גדר מעץ או מפלדה, המחיר היקר של חומרי הגלם מתגלם בעיקר בכך שקשה למצוא גדרות אטומות מחומרי גלם אלו. לעומת זאת יש כיום בשוק מגוון איכות של גדרות אטומות אשר מעניקות פרטיות מוחלטת, ועדיין מעניקות תחושה של רוגע בזכות עיצוב ייחודי.
 • גדרות הייטק – גדרות שמעוצבות בצורה חלקה ומינימליסטית מכונות על פי רוב גדרות הייטק. על פי רוב גדרות הייטק יהיו בעלות פרופיל אלומיניום דק, אך הן יעברו תהליכי השבחה ייעודיים כדי להעניק להם עמידות גבוהה עוד יותר שתסייע לשמור על הגדר שלמה לאורך שנים.
 • גדרות דמוי עץ (הכי מבוקש) – גדר אלומיניום דמוי עץ היא מוצר חדשני אשר כובש את הקטגוריה בסערה. בזכות טכנולוגיה חדישה שאימצנו באלום עץ אנחנו מציעים כיום שיטה ייחודית ובלעדית שמעניקה לגדרות אלומיניום מראה וצבע של עץ.
גדר להרכבה עצמית

הרכבה עצמית של גדר אלומיניום - חשוב שתדעו

עוד לפני שתזמינו את חומרי הגלם לבניית הגדר בשיטת עשה זאת בעצמך, חשוב מאוד לבצע מדידות ולהבין מה אנחנו רוצים בדיוק לבנות. השוק היום רווי באפשרויות ואם נתחיל את החיפוש שלנו ללא כיוון מנחה, כנראה שנלך לאיבוד מהר מאוד או שנזמין מוצרים שאנחנו לא באמת מעוניינים בהם. תכנון של הגדר מראש יחסוך לנו כאבי ראש מיותרים ויעזור לנו להבין בדיוק מה אנחנו מחפשים. התחילו בלצייר תרשים של הגינה ובתוכו את תוואי הגדר שתרצו לבנות, לאחר מכן בחנו את עיצוב החצר והבית כדי להבין איזה סוג של גדר יתאים בעבורם ורק לאחר מכן עברו לחפש אחר גדר אלומיניום שעונה על כל הדרישות שלכם וכמובן שתהיה מותאמת להתקנה עצמית עם קיטים פשוטים והוראות התקנה ברורות.

ב"אלום עץ" אנחנו מציעים לכם ערכות מוכנות לבניית גדר בעצמכם שכוללות את לוחות הבסיסים שאמורים להיות מחוברים לקרקע כאשר אליהם מחברים את העמודים התומכים הם עמודי האלומיניום לגדר וכמובן את השלבים של הגדר להלבשה על גבי העמודים התומכים (שימו לב לסרטון עד כמה זה קל). אנחנו יודעים כי אחד מהדברים העיקריים שמובילים לבעיות בבניית גדרות זה תכנון לקוי, לכן אנחנו דואגים לשאול אתכם את כל השאלות לפני ... כמו מה גובה השלבים? האם נדרש מרווח בין השלבים? האם צבע השלבים שונה מצבע העמודים התומכים? ועוד.

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם בתהליך הרכבת גדר האלומיניום בגינה שלכם:

 • הכינו את כל הציוד מבעוד מועד. אתם לא רוצים להגיע למצב שחסר לכם בורג או מחבר שימנעו מכם לסיים את המלאכה.
 • בדקו עם הרשויות המקומיות והשכנים לפני שתתחילו בבניית הגדר. לפי התיקון ה - 101 לחוק התכנון והבניה מותר לבנות גדרות ללא היתר עד לגובה של 1.2 מטר, אך הדבר מותנה בחומרי הגלם שבהם תבנו את הגדר.
 • קיימים בשוק שלושה סוגים של אלומיניום שממנו מייצרים גדרות לגינה, בדקו שאתם בוחרים באלומיניום מהדרגה הגבוהה והאיכותית ביותר.
 • לפני שמתחילים בבניית הגדר ובהתקנת עמודי התמיכה מומלץ לבצע בדיקה היקפית בעזרת חוט ולסמן את כל הנקודות החשובות. אחד מהדברים הנוחים ביותר זה לסמן את מיקום העמודים התומכים ב – X וכך גם אם לא תסיימו את העבודה ביום אחד, תוכלו לחזור לאחר מכן ועדיין להיות מסונכרנים עם התוכנית המקורית.
 • החלו את הבנייה מהשער. השער הוא החלק החשוב ביותר בגדר שכן הוא מהווה בעבורנו בסיס והוא דורש התייחסות מעט אחרת כדי לחבר אותו לשאר חלקי הגדר.
 • אם אתם מחזקים את היסודות עם בטון, זכרו לתת לו להתייבש לחלוטין לפני שתמשיכו את ההתקנה של שאר הגדר.
 • רוצים להגדיל את הפרטיות של גדר האלומיניום? שתלו גדר חיה שתעניק לכם הסתרה מהחוץ, אך תעשה זאת בצורה נעימה לעין.
 • זכרו לבדוק את הפלס של הגדר לאורך כל השלבים כדי להבטיח שבסיום העבודה הגדר שלכם תראה כמו שצריך.

"אלום עץ" - גדרות איכותיות בהרכבה מהירה ופשוטה

גדרות האלומיניום להרכבה עצמית של אלום עץ עומדות בשורה אחת עם גדרות האלומיניום האיכותיות ביותר בעולם. הגדרות שלנו עוברים תהליכי פסיבציה מיוחדים כדי להשביח אותם ולהעניק לגדר יכולות התמודדות גבוהות יותר עם פגעי הזמן ומזג האוויר. נוסף על כך ברשותנו מצבעת האלומיניום המתקדמת ביותר בישראל והיחידה שבאפשרותה אפשר לצבוע את האלומיניום בכל צבע שתרצו, ולא להיות מוגבלים לקטלוג צבעים אחד. המומחיות שלנו היא בצביעת גדרות אלומיניום דמוי עץ וביכולתנו להעניק לגדר שלכם כל מראה שתרצו.

במחסן האלומיניום שלנו תוכלו למצוא כבר עכשיו את כל החומרים הדרושים לכם להרכבה עצמית של הגדר. אנחנו מחזיקים באופן שוטף את כל החלקים בכדי להבטיח אספקה מהירה, אך יש לנו את האפשרות לספק לכם גם הזמנות ייחודיות על פי תכנון אישי שלכם.

לפרטים נוספים על גדרות האלומיניום להרכבה עצמית של אלום עץ – צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ.

שאלות ותשובות על גדרות אלומיניום בהתקנה עצמית

הרכבה של גדר אלומיניום נחשבת לפשוטה מאוד. בשונה מהרכבת גדר עץ שדורשת חפירה באדמה, או גדר פלדה שמשקלה כבד ודורשת אדם נוסף שיסייע, את גדר האלומיניום אפשר להרכיב לבד ובקלות בעזרת סט ייחודי שאנחנו באלום עץ מספקים עם הגדרות להרכבה עצמית.

את כל גדרות האלומיניום באשר הן, גם אלו שבהרכב עצמית וגם אלו שאנשי מקצוע מרכיבים, אפשר להזמין בכל גודל שרוצים ובהתאם לצרכים השונים שלכם. חשוב לדעת כי החוק במדינת ישראל מותיר הקמת גדר בגובה מקסימלי של 1.8 מטר, אך אפשר לקבל גם היתרים מיוחדים לבניה גבוהה יותר.

כדי להרכיב את גדר האלומיניום בעצמכם כל שתצטרכו זה – מוטות עץ קטנים וחוט כדי לסמן את תוואי הגדר, מברג פיליפס ואולי את חפירה כדי להקל על עצמכם את החפירה הבסיסית שתדרשו לעשות אם תבחרו בגדרות האלומיניום להרכבה עצמית של אלום עץ המגיעות עם קיטים ייחודיים להתקנה קלה ואיכותית.

כמובן שתנאי השטח האופטימליים להרכבת גדרות אלומיניום יהיו כאשר המשטח ישר, אך גם כאשר יש לנו מדרון או תנאי שטח לא מאוזנים, אפשר עדיין לבנות את גדר האלומיניום בצורה איכותית ואחידה. מה שחשוב לעשות במקרים כאלו זה להתחיל מהקמת הגדר באזור הגבוה ביותר ומשם לעבור לאזורים ה"בעייתיים". קיימות כמה שיטות להתמודדות עם תנאי שטח לא מאוזנים ונציגנו ישמחו לסייע לכם בהבנה מה השיטה המתאימה ביותר במצבכם.

אף על פי שאנחנו משוכנעים כי בעזרת ההוראות והקיטים הייעודיים שלנו תוכלו להרכיב את גדר האלומיניום בעצמכם, נשמח תמיד לסייע לכם בשאלות ובהתייעצויות אם נתקלתם באיזושהי בעיה לאורך תהליך הבניה. יותר מזה, יש לנו צוותים מיוחדים שנוכל לשלוח אליכם כדי שאלו ירכיבו את הגדרות בעבורכם.

גדרות אלומיניום בהרכבה עצמית
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם: