גדרות אלומיניום

תוכן עניינים

גדרות אלומיניום - א. סלמה אלום עץ

גדרות האלומיניום של א. סלמה אלום עץ הן הפתרון הנוח והמשתלם ביותר לגידור הבית או הגינה. מבין כל סוגי הגדרות הקיימים בשוק, גדרות אלומיניום עם שלבים, גדר אלומיניום אטומה, גדר אלומיניום הייטק ועוד, הבחירה בגדרות אלומיניום מתגלה פעם אחר פעם ככזו שעושה את הלקוחות הכי מאושרים ושמחים על הבחירה.

בבתים פרטיים בהם נדרשת גדר בכדי להפריד בין הפנים לחוץ, בין הפרטי לציבורי הבחירה בגדר העשויה משלבי אלומיניום נותנת מענה מושלם. לא רק שנראות גדר האלומיניום היא מרשימה (ובוודאי בגווני עץ החדשים) אלא גם קיבלנו גדר איכותית, העשויה מחומר גלם שכמעט ואינו מצריך מאתנו תחזוקה (בוודאי הרבה פחות מתחזוקה שדורשת גדר עץ) והכל בעלות שווה לכל נפש.

מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא פערי תיווך, היישר מהיצרן וכולל התקנה!

גדרות אלומיניום במבנה ציבורי
הקמת גדר אלומיניום בגוון עץ - שת"פ עם "דולפין שערים"
דוגמאות של גדרות אלומיניום במבחר צבעים
אפשרויות צבע עץ עברו גדר אלומיניום - הדגמה במפעל

מה היתרון של גדרות אלומיניום?

  • מחיר – כשמשווים את מחירי הגדרות לפי חומר הגלם אז אפשר לראות בבירור שמחיר גדר אלומיניום זול יותר מאשר פתרונות כמו פלדה או ברזל מחושל. למעשה, הפתרון היחידי שמחירו זול יותר משל גדרות האלומיניום הוא העץ, אך כדי שגדר עץ לא תינזק מפגעי מזג האוויר זה דורש תחזוקה מיוחדת וככל הנראה גם שדרוג והחלפה כל כמה שנים. לעומת זאת, גדרות אלומיניום הן השקעה חד פעמית.

  • נוחות השימוש – בניגוד גמור לכל שאר סוגי הגדרות, ללא יוצא מן הכלל, גדרות אלומיניום הן היחידות שלא דורשות תחזוקה קבועה. במהלך הייצור של גדר האלומיניום אנחנו משתמשים באבקה ייחודית כדי לצפות את הגדר ולהעניק לה את אותו המראה גם שנים ארוכות קדימה. למרות זאת, מומלץ לשטוף את הגדר עם צינור מים אחת לכמה זמן בכדי לנקות אותה.

  • התאמה אישית – האלומיניום היא מתכת שקל לעבד אותה ולייצר ממנה עיצובים מופלאים בהתאמה אישית. זה אומר שאנחנו יכולים לייצר בעבורכם בדיוק את הגדר שרציתם ובכל עיצוב. מה שמיוחד בגדרות האלומיניום שלנו באלום עץ זו העובדה שאפשר להזמין את הגדר בכל צבע שרוצים בזכות המצבעה הייחודית שלנו.

  • התקנה פשוטה – בבואנו להתקין גדרות אלומיניום אנחנו לא נדרשים לזמן עבודה רב, בעיקר בזכות העובדה שהאלומיניום הוא קל משקל ולכן אין צורך בהכנות מיוחדות. הגדר מגיעה עם תושבת ייעודית שעליה מחברים את הגדר ואין צורך בחפירות, מלט או כל דבר אחר. גדרות האלומיניום שאנחנו מספקים מוכנות להרכבה כמו שהן ומי שמזמין אותן מאתנו ישירות יכול ליהנות גם משירותי התקנה.


גדרות האלומיניום של אלום עץ – ישיר מהיצרן

אומנם נהוג לומר כי על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אך גדרות האלומיניום שלנו באלום עץ ניתנות לעיצוב באופן כזה שכל אחד ואחת יכול לבחור בדיוק את הצבע האהוב עליו.

הייחוד של גדרות האלומיניום שלנו הוא לא רק באופן הייצור שלנו, אלא בעיקר בנראות האיכותית והמותאמת באופן אישי לכל לקוח ולקוח. חשוב שתדעו שיש ליין גדרות חדש ומבוקש שיצאנו אתו ב"אלום עץ" הנקרא גדרות אלומיניום דמוי עץ כך שגם מי שמעדיף את מראה העץ, היום יכול לקבל את מראה העץ (במגוון אפשרויות וצבעים) וגם ליהנות מגדר שאינה דורשת תחזוקה שוטפת ומחומר גלם איכותי ועמיד לאורך זמן.

בשביל להבטיח את איכות המוצרים שלנו, אנחנו עובדים רק עם ספקי האלומיניום האיכותיים ביותר ולפני שאנחנו מתחילים לעבד את חומר הגלם אנחנו מבצעים בדיקות איכות כדי לוודא שהוא מתאים לדרישותינו. לאחר מכן אנחנו מעבדים בעצמנו את האלומיניום ובאמצעות הציוד המשוכלל שברשותנו אנחנו מייצרים גדרות אלומיניום איכותיות בהזמנה אישית לפי מידות. לאורך התהליך אנחנו מציבים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומבצעים בדיקות איכות באופן תדיר כדי לעמוד בתווי התקן הקפדניים ביותר.

בניגוד למקומות אחרים שמציעים גדרות אלומיניום מעוצבות, אצלנו באלום עץ תמצאו גם שירותי מצבעת אלומיניום ייחודיים. הייחוד בשירות הזה מתבטא ביכולת שלנו לייצר כל צבע וכל גוון שתחפצו בו. במרבית המקרים תוכלו לבחור בין שלושה צבעים בלבד, אך אצלנו אין את המגבלה הזו ופלטת הצבעים שאנו מציעים עבור הגדר שלכם היא מגוונת ועשירה וכמו שאמרנו, היום ניתן גם להשיג בצבע עץ המבוקש.


גדרות אלומיניום בהשוואה לגדרות אחרות

סוג גדרמחיר למ"רעמידותתחזוקה
גדר אלומיניום500 – 900 ₪עמידה בפני מזג האוויר, מחזיקה מעמד שנים ללא היווצרות קורוזיהלשטוף עם מים פעם בכמה זמן
גדר פלסטיק300 – 600 ₪תלויה באיכות הפלסטיק אך גם הפלסטיק האיכותי ביותר נוטה להישבריש לשטוף עם מים פעם בכמה זמן
גדר ברזלהחל מ - 450 ₪גדר חזקה ויציבה אך בהתאם להיווצרות הקורוזיה יכולה להחלידיש לצבוע בחומר ייעודי כדי לשמור עליה מפני מזג האוויר
גדר אבן1600 – 1800 ₪אין צורך לתחזק יותר מדי והגדר יכולה להחזיק מעמד שנים רבותבהתאם לפגעי מזג האוויר, האבן עלולה להישבר ויש צורך לתקן
גדר עץ150 – 300 ₪תחזוקה מרובה בהתאם לפגעי מזג האוויר וחרקיםיש לוודא באופן קבוע כי הגדר לא נפגעה או ניזוקה וכל כמה זמן לחדש את שכבת הלכה שמגנה על העץ
גדר חיהמחיר משתנה תלוי מעצב הגינהיכולה להחזיק מעמד שנים ארוכות, אך פגיעה לנזקי מזג האוויר.יש לתחזק את הצמחייה באופן קבוע

גדרות אלומיניום - במבחר צבעים

עובדים בשיתוף פעולה גם עם ספקים וחברות להתקנת גדרות ושערים

גדרות אלומיניום במבחר צבעים אפשריים

שאלות ותשובות על גדרות אלומיניום

כן בהחלט. אצלנו באלום עץ משרתים גם את הסקטור הפרטי וגם את העסקי. בין לקוחותינו המרובים ישנם מתקינים מקצועיים המוערכים ביותר בתחום התקנת הגדרות, כך שאין בעיה לאדם פרטי המעוניין לבחור ולקנות גדר אלומיניום היישר מאתנו, אנו כבר נדאג לו למתקין מקצועי.

בוודאי. בעבור לקוחותינו הפרטיים אנחנו מספקים בנוסף לגדרות אלומיניום איכותיים גם שירותי התקנה בבית הלקוח.

אין באמת חוקים בנושא הזה, אבל הכי נוח ופרקטי להתקין את הגדר בסוף שלב הבניה. הסיבה היא שבזמן שאנחנו עדיין בונים, כנראה שנצטרך להביא ציוד פנימה אל הבית והגדר יכולה להגביל את מהירות העבודה וגם להינזק בדרך. בנוסף, לאחר סיום הבניה וצביעה של קירות החוץ נהיה הרבה יותר מדויקים ושלמים לגבי בחירת הצבע של הגדר. כמו שאמרנו, במפעל שלנו יש לנו יכולת לצבוע את גדר האלומיניום במגוון צבעים עשיר לפי בחירתכם.

באופן עקרוני כדאי לשים לב בעיקר לחומר הגלם ממנו עשויה הגדר. אם מדובר על גדר פלסטיק או גדר עץ, אז כנראה שיהיה משתלם יותר להחליף אותה, אבל אם מדובר על גדר מחומר גלם אחר אז חייבים לראות את מצבה בשביל לענות על השאלה הזו. ממליצים לכם להיכנס אלינו לאתר להתבונן במגוון גדרות האלומיניום שיש לנו להציע (ועכשיו גם בגוון עץ) כך שניתן ליהנות גם מהאיכויות של גדר אלומיניום עם מינימום תחזוקה והיופי והנראות של גדר בגוון עץ.

גדרות אלומיניום במבחר צבעים אפשריים
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן