פרגולת אלומיניום תלויה

תוכן עניינים

פרגולת אלומיניום תלויה - א. סלמה "אלום עץ"

אפשר למצוא דברים רבים לא להסכים עליהם, אבל על העובדה שפרגולת אלומיניום תלויה היא פתרון ההצללה הפופולרי בישראל בשנים האחרונות יהיה קשה למצוא אנשים שיתווכחו. כדי שנוכל ליהנות מהמרפסת, או מהחצר, לאורך כל ימות השנה אנחנו זקוקים לתוספת קטנה שבדרך כלל תבוא בצורת פרגולה. כירוי והצללה בעזרת פרגולה מאלומיניום מציע את היתרונות הרבים מכל האפשרויות ואצלנו באלום עץ תוכלו למצוא את ההיצע הגדול ביותר בישראל.

ההבדל העיקרי בין פרגולה קלאסית לבין פרגולה תלויה נעוץ בכך שפרגולה תלויה מחוברת בצידה האחד לקיר, בדרך כלל על ידי הברגה ישירה, לעומת פרגולה קלאסית אשר נתמכת כולה על ידי עמודים. ההבדל הזה מאפשר את הצבת פרגולת האלומיניום התלויה במקומות מאתגרים יותר, וגם את האפשרות להרכיב פרגולה מתקפלת אשר תעניק לנו את האפשרות ליהנות מהמרפסת פתוחה לרווחה או סגורה ומקורה.

נגן וידאו

היתרונות של פרגולת אלומיניום תלויה

  • מקום – עד לבואה של פרגולת האלומיניום המתקפלת, כאשר רצינו לסגור את המרפסת או את החצר נאלצנו להקריב לשם כך מקום פיזי להצבת עמודים תומכים. העובדה שהפרגולה התלויה מחוברת לקיר המבנה מאפשרת לנו שלא להשתמש כלל בעמודים תומכים ועל ידי כך להמשיך וליהנות מכל השטח.

  • אקולוגי – הפרגולה התלויה מאפשרת לנו חיסכון באנרגיה בזכות היכולת שלנו לשלוט על כמות השמש הנכנסת ובמידת הצורך אנחנו לא צריכים לפתוח מאוורר, אלא אפשר פשוט לסגור את הפרגולה. גם אם לא בוחרים באפשרות לפרגולה מתקפלת, ברגע שאנחנו מצלילים את חוץ הבית ומונעים משמש לחדור באופן ישיר פנימה, אנחנו מצננים את הבית ומייתרים את השימוש במזגן.

  • תחזוקה קלה – אלומיניום הוא חומר גלם ייחודי בכך שהוא חזק מאוד, אך נוח לעיבוד. אבל את התכונות האלו אפשר למצוא בעוד חומרים רבים, מה שמייחד את האלומיניום מעל שאר האפשרויות שיש כיום לבניית פרגולות זו העובדה שהאלומיניום נוח לתחזוקה. למעשה האלומיניום לא דורש תחזוקה כלל וכלל, מלבד שטיפה בצינור מדי פעם כדי לנקות אבק שמצטבר.

  • עיבוד – בעזרת עיבוד נכון של גלילי האלומיניום, אפשר לעצב את פרגולת האלומיניום התלויה בכל צורה שבה אנו חפצים. כל סגנונות העיצוב פתוחים בפנינו ובמצבעת האלומיניום הייחודית שלנו תוכלו אפילו לצבוע את האלומיניום בכל צבע שתרצו, וכך מידת ההתאמה לחלומותיכם היא אין-סופית.

  • ערך הנכס – בדיקות שערכו אנשי נדל"ן גילו כי התקנה של פרגולת אלומיניום מסייעת לעלות את ערך הנכס לעומת דירות דומות באותו אזור שבהן אין פרגולה מותקנת. הסיבה העיקרית לכך היא ככל הנראה העובדה שהתקנת הפרגולה מגדילה את השטח השמיש בדירה ובכך למעשה מגדילה את הבית.


תוספים אפשריים לפרגולת אלומיניום תלויה

לא על הפרגולה לבדה תעמוד המרפסת שלנו, אלא על המכלול העיצובי. למי שלא מספיקה העובדה שאת פרגולת האלומיניום התלויה אפשר לעצב ולעבד בכל צורה וצבע שרוצים, אז אנחנו נרגשים לבשר כי ישנם תוספים רבים שאפשר לחבר לפרגולה ובעזרתם ממש לשנות את החלל כאוות נפשנו.

  • מאוורר תלוי
  • סנטף להגנה מהגשם
  • סגירת חורף לפרגולה
  • זכוכית להקניית אווירה יוקרתית


מדוע לבחור ב"אלום עץ" לייצור פרגולת אלומיניום תלויה

אצלנו במפעל תמצאו צוות מקצועי ומנוסה, שלמרות הכול ממשיך ללמוד ולעבור הכשרות באופן תדיר. זאת לצד המכונות המתקדמות והמשוכללות בישראל אשר מסייעות לנו לעבד ולייצר פרופיל אלומיניום לפרגולה ברמת הגימור הגבוהה ביותר ובמפרט הטכני הספציפי לו זקוק הלקוח.

כדי להבטיח פעם אחר פעם שהאיכות שלנו עומדת בתווי התקן הקפדניים ביותר, אנחנו עובדים עם יבואני אלומיניום מורשים ואנחנו מוסיפים בדיקות בקרת איכות לאורך כל שלבי הייצור. מרגע קבלת האלומיניום ועד לתוצר הסופי, אנחנו תמיד נמצאים עם יד על הדופק כדי להבטיח שלקוחותינו מרוצים. אך גולת הכותרת שלנו היא כנראה מצבעת האלומיניום שהיא היחידה בישראל שמאפשרת את צביעת האלומיניום בכל גוון שתרצו. בדרך כלל כאשר מזמינים פרגולת אלומיניום תלויה, אפשר לבקשה בצבע אלומיניום או בשלושה גווני עץ. אבל אצלנו אין דבר העומד בפני הרצון ובעזרת המכשור המתקדם שלנו תוכלו לקבל את הפרגולה שלכם בכל צבע שקיים.

פרגולת אלומיניום תלויה - היתרונות

שאלות ותשובות על פרגולת אלומיניום תלויה

בוודאי. אצלנו באלום עץ תוכל למצוא מחלקה עסקית ייעודית אשר תעמוד לשרותך ותספק בעבורך את כל הקשור לייצור, כך שבסופו של יום אתה רק תדאג להתקנה ואנחנו כבר נסגור את כל שאר הפרטים בשבילך.

חברת אלום עץ מציעה את שירותיה לכל מי שמעוניין בכך. בין לקוחותינו אפשר למצוא קבלנים שמזמינים פרגולות אלומיניום איכותיות בסיטונאות לפרויקטים רבים, מתקינים ואנשי מקצוע שעושים הזמנות ללקוחותיהם וכן, גם אנשים פרטיים. אם אתם רוצים להזמין מאיתנו פרגולת אלומיניום תלויה, או כל אחד מהמוצרים האחרים שלנו, אנחנו נשמח לייצר אותו בעבורכם ואפילו להציע לכם שירותי התקנה

פרגולה בדרך כלל מורכבת בחצר, או על המרפסת. משמע שהיא חשופה לפגעי מזג האוויר השונים, בין שמדובר על רוחות, גשמים, לחות או שמש ישירה. בעוד פרגולת עץ תינזק לאורך זמן ונדרש להחליפה, או לבצע בה תיקונים באופן תדיר, פרגולת אלומיניום פשוט לא תיפגע ותשמור על המראה שלה גם שנים רבות קדימה.

באלום עץ תוכלו למצוא פרגולות אלומיניום איכותיות אשר מתאימות גם לצרכים ציבוריים וגם לפרטיים. אנחנו מסוגלים לייצר לוחות אלומיניום בגדלים ובעובי משתנה, וכך אפשר להתאים את הפרגולה לכל מקום ולהבטיח בטיחות ואיכות ללא פשרות.

מחיר פרגולת אלומיניום תלויה משתנה בהתאם לנסיבות. קודם כול ישנו המחיר של הייצור וישנו המחיר של הייצור, השינוע וההתקנה. אבל מעבר לכך ישנן אפשרויות עיצוביות אין-סופיות ואת אלמנט הגודל והעובי שיש להכניס למשוואה כדי להביא תשובה מדויקת. אבל באופן עקרוני מחיר למטר רבוע נע בין 600 ₪ ל – 1900 ₪. לפרטים נוספים או להזמנות של פרגולות אלומיניום תלויות ושאר מוצרי אלום עץ – צרו קשר.

פרגולה אלומיניום תלויה בבית פרטי
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן