פרגולות אלומיניום דמוי עץ

תוכן עניינים

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - א. סלמה "אלום עץ"

כדי להתמודד עם החום ששורר במדינתנו לאורך מרבית השנה, כמעט בכל בית בישראל יש מרפסת עם פרגולה. אלו מאיתנו שיש להם בתים עם חצרות גם מתקינים פתרונות הצללה וגם שם הפתרון הנפוץ ביותר הוא הפרגולה. אבל בעוד אנחנו רוצים ליהנות מהישיבה במרפסת תחת קורת הגג שמונעת מהשמש להפריע לנו, אנחנו לא רוצים לעבוד באופן קבוע על תחזוקת הפרגולה. פרגולות אלומיניום דמוי עץ הן הפתרון המושלם לבעיה זו.

חיפוש מהיר באינטרנט יראה כי יש הרבה חברות שמציעות פרגולות אלומיניום דמוי עץ, אבל רק אצלנו באלום עץ תקבלו את הצבע האיכותי ביותר שמחזיק מעמד ולא דוהה גם לאורך שנים. מצבעת האלומיניום שלנו באלום עץ היא המשוכללת והמתקדמת ביותר בישראל והיא היחידה שמסוגלת לספק לכם את כל גווני העץ הקיימים באיכות כזו שיהיה בלתי אפשרי להבדיל בין פרגולת האלומיניום דמוי העץ שלנו לבין פרגולת עץ מלא.

** את כל הפרגולות שלנו ניתן כיום גם לקבל מעכשיו בגוון עץ המבוקש!

לא רק שנהנים מפרגולה איכותית מאלומיניום לאורך שנים שאינה דורשת תחזוקה אלא גם נהנים מפרגולה מרשימה בגוון עץ (ניתן לבחור ממספר גוונים).

 מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא פערי תיווך, היישר מהיצרן וכולל התקנה!

התקנת פרגולת אלומיניום דמוי עץ
שלב ההתקנה: פרגולת אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום הן המחליף הטבעי לפרגולות עץ שהמראה שלהם נשאר הצבע המועדף ואם כבר כולם אוהבים מראה עץ למה לא לשלב את האלומיניום עם מראה עץ וליהנות מכל היתרונות.

זה בדיוק מה שאנחנו עושים ב א.סלמה אלום עץ, אנחנו המפעל היחיד בישראל לצביעת אלומיניום בגוון עץ ולכן יכולים לבצע במהירות את מה שאחרים לא יכולים בכלל!

אצלנו אפשר לקחת כל אופנה חדשה ,כל עיצוב חדש של פרגולות אלומיניום ולשלב אותו עם מבחר גווני עץ שמתרחב מעת לעת.

אנחנו מומחים בייצור פרופילים חדשים לפרגולה בעלי צבעים ממניפת צבע סטנדרטית או גווני עץ שברשותנו, ניתן לבחור במגוון רחב של דגמים וכמעט כל סוג פרופיל הנמצא בשוק שכן לרשות המפעל שלנו עומד גם מחסן אלומיניום עם מלאי עצום של פרופילים הזמין לכל בקשה.

נגן וידאו

מה מיוחד בפרגולות אלומיניום דמוי עץ?

פרגולות אלומיניום דמוי עץ מספקות למעשה את כל היתרונות שאנחנו הישראלים מחפשים ולכן הן גם הפכו במהרה לדבר החם ביותר בתחום פתרונות הצללה והקירוי. הדבר הראשון שבולט בפרגולות אלו זה המראה שלהן אשר נראה אחד לאחד כמו המראה של פרגולת עץ, אך בשונה מהעץ את פרגולות האלומיניום אפשר לעצב בכל תצורה שרוצים והליך העיבוד והייצור שלהן אקולוגי ולא פוגע במשאבים הטבעיים של כדור הארץ.

כדי להמחיש בצורה הטובה ביותר עד כמה הקונספט של פרגולות עשויות אלומיניום במראה של עץ הוא מהפכני, ריכזנו את הנתונים השונים בטבלה שמשווה בין שני סוגי הפרגולות.

 פרגולת עץפרגולת אלומיניום בגוון עץ
עמידות

עץ מתבלה עם השנים ובמגע עם מים הוא מתנפח וסדקים מתפתחים בתוכו.

אלומיניום הוא חומר גלם עמיד אשר מסוגל להישאר במצבו הטבעי גם אחרי שנים רבות של עמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן, פרגולות אלומיניום עוברות תהליך השבחה שמעניק להן עמידות גבוהה יותר מפני קורוזיה וחלודה.

משקל ועומס טכני

משקלה של פרגולת עץ תלוי בסוג העץ ובגודל הפרגולה. סוגי העץ הנפוצים הם אורן פיני ואורן גושני אשר משקלם המרחבי עומד על כ – 550 ק"ג/מ"ק והתוצאה היא שקשה לבנות פרגולות שגדולות מ – 20 מ"ר.

האלומיניום נחשב לאחת המתכות הקלות ביותר שיש, אך כזו עם חוזק מבני רב. הצפיפות של האלומיניום עומדת על כ – 2,700 ק"ג/מ"ק ומשקלה של פרגולת אלומיניום המכסה שטח של 20 מ"ר לא תעלה על 50 ק"ג (בהתאם לחוק הפרגולות)

הגנת UV

אין

יש

תחזוקה

פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת כדי למנוע מהפרגולה להירקב ולהיהרס.

מלבד שטיפה במים כדי לנקות את האבק לא תצטרכו לתחזק ולעבוד על הפרגולה.

עיצוב

כל עיצוב שתרצו יהיה מוגבל ביכולות הטכניות של הנגר ובמגבלות החומר, לכן למרבית פרגולות העץ יש את אותו העיצוב.

את האלומיניום אפשר לעצב בכל צורה שרוצים כך שאפשר לבחור כל עיצוב וכל גודל של פרגולה כדי שתתאים בצורה מושלמת לביתכם.

אביזרים

כדי להתקין תוספות בפרגולה העשויה מעץ יש לייצר מסילות ייעודיות ולמצוא פתרונות כדי לשמור על החשמל ועל הכבלים מלהיות במגע ישיר עם מים. כך שאפשרי להתקין תוספות ואביזרים, אך יש להיוועץ עם איש מקצוע לפני כן.

פרגולות אלומיניום נחשבות לרולס רוליס של הפרגולות בזכות מגוון של אביזרים שאפשר להתקין על גביהן. אם תרצו להוסיף תאורה או מאוורר תלוי תוכלו לעשות זאת ללא כל בעיה אך חשוב להביא בחשבון כי מגוון האביזרים הקיימים בשוק עשוי לבלבל.

דגמים

השוני בדגמים מתבטא בעיקר בסוג העץ שתבחרו בתכונות הטבעיות של אותו עץ.

קיימים סוגים ודגמים רבים של פרגולות אלומיניום בגוון עץ. החל בדגמים אשר מדמים סוגי עצים שונים, דרך פרגולות אלומיניום תלויות ועד פרגולות אלומיניום חשמליות שאפשר לשלוט על הפתיחה והסגירה שלהן בלחיצת כפתור.

שטח

כדי לבנות פרגולת עץ אנחנו חייבים לבסס אותה כמו שצריך וזה אומר שהעמודים יתפסו מקום על הקרקע.

אפשרי לבנות פרגולת אלומיניום תלויה וכך אין צורך בעמודים תומכים ועדיין אפשר להיות בטוחים שהפרגולה מאובטחת במקומה.

מזיקים

עץ, בעיקר רטוב, הוא קרקע פורייה למזיקים ולבקטריות.

האלומיניום לא מספק למזיקים את הסביבה הדרושה להם כדי להתקיים.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - יתרונות

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - היתרונות

לפרגולות אלומיניום דמוי עץ יתרונות רבים:

  1. עמידות החומרים לשנים ארוכות
  2. אין צורך בתחזוקה
  3. מראה כמו חדש לאורך זמן רב
  4. ניתן לשלב אלמנטים רבים בקלות – תאורה, אוורור וכו'
  5. מזיקים לא אוהבים לאכול ולקנן באלומיניום
  6. אמנם זה נראה עץ אבל זה לא ולכן באופן יחסי עמיד לשריפות


עם הגוונים המיוחדים שיש רק אצלנו תוכלו לקבל את הפרגולה המיוחד עבורכם, מכיוון ש א.סלמה אלום עץ היא החברה היצרנית עבור אלומיניום בגוון עץ, רק אצלנו מתאפשר להפוך כמעט כל פרופיל לדמוי עץ ולמעשה לא מוגבלים לשום פרופיל מסוים.

במידה וראיתם בתי מלון ובנינים עם אלומיניום דמוי עץ שנראה מדהים ויוקרתי? סביר להניח שנתקלתם במוצר של א.סלמה אלום עץ.

הרכבה של פרגולות אלומיניום דמוי עץ

הרכבת פרגולות אלומיניום דמוי עץ תהיה לרוב תהליך קל ומהיר, חלק גדול מההרכבה מתבצע למעשה במפעל וחלקים רבים מגיעים מוכנים להתקנה בבית הלקוח כך שעם תכנון נכון, פרגולה קטנה מותקנת ביום אחד ופרגולה גדולה או מורכת יותר כיומיים עד שלושה ימים.

יצרני פרגולות שעובדים אתנו נהנים מכל העולמות:

  • מחסן לפרופילי אלומיניום בצבעים רגילים או גוון עץ
  • מוצרים משלימים לפרגולה שניתן להשיג אצלנו או לקבל הפניה למקום המתאים


פרגולות אלומיניום דמוי עץ - כאן לתמיד עבורכם

עשית טעות בתכנון...חסרים לך כמה פרופילים עם צבע מסוים אין צורך להיבהל ולהתחיל להתרוצץ, בעלי מקצוע מקבלים את התמיכה הדרושה עד לסיום הפרויקט ומעבר לכך.

לקנייה ממפעל מקומי שמייצר בארץ יתרונות רבים עבור מתקינים עצמאיים ולקוחות פרטיים.

היתרון העיקרי והחשוב הוא שניתן לעדכן ולהמשיך פרויקט שנעשה בעבר בלי לחשוש שאת אותם הצבעים והגוונים כבר לא ניתן יהיה להשיג.

אנחנו שומרים על המשך אספקת גוונים ומאידך גוון שיצא מהאופנה נוכל לייצר אותו בכל זמן.

זה לא המקרה כשמדובר בחומרים שמגיעים מיבוא של אופנה מתחלפת, כאשר יבואנים רבים בתחום קונים פרופילים שהשיגו בעסקה משתלמת לאותו הרגע אבל ברגע שאותו חומר גלם נגמר לא ניתן לקנות אותו ואין המשך תמיכה בפרויקט קיים או במקרים שהלקוח מבקש לשנות אחרי תקופה.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - גלריה

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - פרופילי אלומיניום צבועים
כך זה נראה בהכנת הפרופילים לפרגולה במפעל "אלום עץ"
פרגולות אלומיניום דמוי עץ
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן