חיפוי דמוי עץ

תוכן עיניינים

חיפוי דמוי עץ - א. סלמה "אלום עץ"

חיפוי דמוי עץ לקירות חוץ ולקירות פנים הוא אחד מהתחומים המרכזיים שלנו בחברת א. סלמה "אלום עץ" ואנחנו גאים בכך שאנחנו המפעל היחיד בארץ שמייצר חיפוי אלומיניום בגוון עץ, המאפשר ליהנות ממחירים ללא פערי תיווך, ישירות מהמפעל, אספקה יציבה וזמינה של חיפוי דמוי עץ לכל מטרה.

נגן וידאו

חיפוי דמוי עץ לשימושים שונים

ב"אלום עץ" יש לנו את היכולת לספק חיפוי אלומיניום דמוי עץ בכל כמות ובזמינות מלאה ואנחנו עובדים הן עם המגזר העסקי, קבלני בניה, אדריכלים וגם עם לקוחות פרטיים שמזמינים ישירות מאתנו (ניתן גם לכלול התקנה).

חיפוי קיר באלומיניום (ובמיוחד אלומיניום דמוי עץ) משמש אותנו במקרים רבים כחיפוי דקורטיבי ומעוצב סביב מבנים, קירות החוץ של הבית המעניק למבנה מראה ייחודי ביותר, יש המבצעים חיפויים גם לקירות או מעברים בפנים הבית לטובת מראה יוקרתי יותר ואף כחיפוי דקורטיבי לדלתות (כאשר הצבע המוביל הוא גוון עץ - יש מספר גוונים וסוגים).

כל חיפויי העץ נוצרים כדי לענות על אותן המטרות: יופי, קלות הרכבה, הוספת שכבה מבודדת ולהיות נוחים לתחזוקה שוטפת. חיפוי אלומיניום דמוי עץ הוא היחידי שמאפשר הנאה מכל העולמות האלו יחד ובזכות תהליכי העיבוד הייחודיים שאנחנו מעבירים את חיפויי האלומיניום שלנו, האלומיניום שומר על מראהו החדש לאורך שנים בלי שתדרשו לעשות דבר.

בזכות העובדה שחיפוי קיר מספק פתרון אסתטי ומעלה את ערך הנכס, אדריכלים, קבלנים ואנשי מקצוע כבר מזמן הבינו שעליהם לכלול בפרויקטים החדשים שעליהם עם עומלים חיפויי קירות פנים וחיפויי קירות חיצוניים ובשל כך, בבניינים חדשים כמעט תמיד תוכלו לראות שילוב של חיפוי קיר באלומיניום כשהכוכב החם ביותר בתחום זה חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

א.סלמה "אלום עץ" הוא המפעל היחיד בישראל לייצור חיפוי דמוי עץ! אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך ועכשיו גם ניתן להזמין התקנה!

חיפוי דמוי עץ לקיר בית פרטי
חיפוי אלומיניום דמוי עץ לקיר בית פרטי

חיפוי דמוי עץ - איך עושים את זה?

חיפוי דמוי עץ או חיפוי אלומיניום בגוון עץ נעשה בכמה שלבים, כאשר ההבדל העיקרי בין חיפוי דמוי עץ לחיפויים בצבעי RAL הוא בכך שכאשר אנחנו מיישמים את גוון העץ במצבעת האלומיניום שלנו, אנחנו עושים זאת על ידי טכניקה ייחודית הכוללת ציפוי בגוון העץ הנבחר, וזאת בשונה מתהליך הצביעה הרגיל שמסתיים לאחר שצובעים את האלומיניום.

התהליכים העיקריים שיש לעבור כדי לייצר חיפוי אלומיניום דמוי עץ איכותי:

  • תהליך הגנה בפני התחמצנות
  • צביעה בצבע בסיס מיוחד ובהתאם לגוון העץ
  • ייבוש הצבע בתנור
  • ציפוי הפרופיל בגוון העץ
  • חימום בתנור מיוחד שנבנה במיוחד למטרה זו
  • קילוף הציפוי ובדיקות איכות

 

כל תהליכי השבחת מוצרי האלומיניום וצביעת חיפוי האלומיניום דמוי העץ מבוצעים אצלנו במפעל האלומיניום שלנו במבוא חורון (ליד העיר מודיעין) והוא עובד על פי תווי הבטיחות והתקנים הקפדניים והמחמירים ביותר שקיימים.

חיפוי דמוי עץ - פרויקט חיפוי חוץ למבנה
פרויקט חיפוי חוץ למבנה - אלומיניום דמוי עץ

יתרונות חיפוי דמוי עץ

  • חיפוי אלומיניום דמוי עץ, בשונה מחיפוי העשוי מעץ אמיתי, הוא קל לתחזוקה ולא דורש עבודה כלל מלבד שטיפה במים כדי לנקות את האבק. לעומת זאת, חומרי גלם אחרים ובראשם עץ נוטים להיפגע במרוצת השנים אם לא שומרים עליהם על פי הוראות היצרן.
  • הקמה והרכבה של חיפוי דמוי עץ לסלון הבית לוקחת יום עבודה אחד והקמה של חיפוי קירות חוץ דמוי עץ לוקחת כמה ימים בלבד. האלומיניום נחשב לאחד מחומרי הגלם הנוחים ביותר לעבודה ומשקלו הקל מאפשר הרכבה מהירה ובטוחה.
  • הוספה של שכבה נוספת המפרידה בין הקיר לבין החוץ מגבירה את רמות הבידוד של הבית הן מהבחינה האקוסטית והן מהבחינה התרמית. כך שלמעשה חיפוי קיר הופך את הבית לאקולוגי יותר ולחסכוני יותר בצריכת החשמל.
  • חיפוי הקיר מוסיף עוד שכבה תומכת שמחזקת ומייצבת את הקירות התומכים של המבנה.

 

מוצרים נוספים שלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>

פרגולה אלומיניום >>

חיפוי אלומיניום >>

לקבלת הצעת מחיר ללא פערי תיווך, ישירות מהיצרן, כולל התקנה התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

חיפוי דמוי עץ - תמונות מפרויקטים

עובדים בשיתוף פעולה גם עם ספקים וחברות להתקנת גדרות ושערים

חיפוי דמוי עץ על קיר חדר שנבנה על הגג
חיפוי דמוי עץ על קיר חדר שנבנה על הגג
חיפוי דמוי עץ לדלת כניסה לבית פרטי
חיפוי דמוי עץ לדלת כניסה לבית פרטי
חיפוי דמוי עץ לחזית בית פרטי
חיפוי דמוי עץ לחזית בית פרטי
חיפוי דמוי עץ לקירות חוץ
חיפוי דמוי עץ לקירות חוץ

שאלות ותשובות על חיפוי דמוי עץ

אפשר אבל לא מומלץ. העבודה עם לוחות אלומיניום היא אומנם לא מורכבת, אך הרכבת חיפוי על הקיר דורשת דיוק וניסיון כדי להגיע לתוצאה יפה ומרשימה שגם מעניקה לבית את היתרונות שציינו קודם לכן.

באופן עקרוני אפשר לצבוע את חיפוי הקיר לכל גוון עץ שרוצים, אבל מומלץ תמיד לבדוק איתנו לפני כן כדי לוודא שיש לנו את הצבע הספציפי שאתם מחפשים במלאי. אנחנו משתדלים להחזיק במחסן האלומיניום שלנו את כל הצבעים הפופולריים והמבוקשים ביותר, בהתאם לטרנדים המבוקשים

בהחלט כן. אמנם אנו עובדים עם הקבלנים והחברות הגדולות במשק, דבר שאנחנו עושים כבר תקופה, אך כמו כן אנחנו עובדים באופן שוטף גם עם אנשי מקצוע, אדריכלים, מעצבי פנים ומתקינים עצמאיים. אם אין לכם איש מקצוע שיתקין בעבורכם את החיפוי, אז באפשרותנו לספק לכם גם שירותי התקנה לחיפוי דמוי עץ גם לחיפוי חיצוני (קירות חוץ) וגם לפנים הבית.

חיפוי דמוי עץ לקיר בית פרטי
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן