פרופיל אלומיניום לפרגולה

תוכן עיניינים
נגן וידאו

פרופיל אלומיניום לפרגולה - א. סלמה אלום עץ

בכדי שפרגולה תהיה איכותית וטובה, חשוב מאוד לבנות אותה מהחומרים הטובים ביותר. פרופיל אלומיניום לפרגולה נבחר פעם אחר פעם על ידי מומחים כחומר הגלם האיכותי והיעיל ביותר להקמת פרגולות. אצלנו ב"אלום עץ" תמצאו פרופילי אלומיניום שאותם אנחנו מייצרים בעצמנו במפעל המשוכלל ביותר בישראל. את גלילי האלומיניום אנחנו מייבאים מספקים רשמיים ולאורך כל התהליך אנחנו משתמשים בציוד המתקדם ובידיים מנוסות כדי לייצר את פרופילי האלומיניום האיכותיים ביותר בישראל.

אם אתם מתקיני פרגולות מורשים שמחפשים חומרי גלם איכותיים או אם אתם רק רוצים להתקין פרגולה איכותית בחצר או במרפסת – צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל להתאים את הפרגולה המושלמת בעבורכם.

מה הכוונה פרופיל אלומיניום לפרגולה?

המונח פרופיל אלומיניום מתייחס למעשה למגוון רחב של מוצרים העשויים אלומיניום. במרבית המקרים מדובר על מוטות ארוכים העשויים מאלומיניום והם משמשים אותנו המון בתחום הבניה. אפשר להשתמש בפרופילי אלומיניום למטרות שונות וכשאנחנו מדברים על פרופילי אלומיניום לפרגולה אנחנו מתכוונים לכלל החלקי השונים העשויים מאלומיניום שמרכיבים את הפרגולה.

בדרך כלל החלקים האלו יהיו בבסיס ובשלד הפרגולה, אך בהתאם לתוצאה הסופית הרצויה, אפשר גם לבנות פרגולה שלמה מאלומיניום. כל פרופילי האלומיניום לפרגולה שאנחנו מייצרים באלום עץ עוברים חישולים מיוחדים ותהליכים עיבוד ייחודיים כדי להבטיח את חוזקם ולהכניס בהם תכונות נוספות שיסייעו לשמור על הפרגולה לעוד שנים רבות קדימה. אפשר להזמין פרופילי אלומיניום לכל יישום וכמו כך, אפשר להזמין את הפרופילים בגימורים ובעיצובים הרצויים לפרויקט שעליו אתם עובדים.

סוגי פרופילי אלומיניום:

באפשרותנו לייצר פרופילי אלומיניום לפרגולה על פי מפרט ספציפי שמותאם לצרכיכם בהתאמה מלאה. במפעל שלנו תוכלו לייצר פרופילי אלומיניום בכל גודל, בכל עובי ובכל תצורה. אך עם זאת קיימים כמה סוגי פרופילי אלומיניום שנחשבים לנפוצים ביותר בתחום הפרגולות.

 • פרופיל אלומיניום לפרגולה בצורת מלבן בגודל של 120 על 50 מ"מ ובעובי של 2 מ"מ
 • פרופיל אלומיניום לפרגולה בצורת מלבן עם כתר U בגודל של 120 על 50 מ"מ ובעובי של 2 מ"מ
 • פרופיל אלומיניום מלבני בגודל של 120 על 50 מ"מ בעובי של 2 מ"מ
 • פרופיל אלומיניום מלבני בגודל של 120 על 50 מ"מ בעובי של 1.5 מ"מ
 • פרופיל אלומיניום "הייטק" עם טקסטורת שלושה פסים בגודל של 120 על 50 מ"מ בעובי של 2 מ"מ
 • פרופיל זווית מאלומיניום בגודל של 30 על 30 מ"מ
 • פרופיל זווית מאלומיניום בגודל של 40 על 40 מ"מ
 • פרופיל זווית מאלומיניום בגודל של 40 על 20 מ"מ
 • פרופיל זווית מאלומיניום בגודל של 20 על 8 מ"מ
 • מוט אלומיניום לתליית פרגולות אלומיניום
 • סטנד להחזקת פרגולת אלומיניום
 • פרופיל חיפוי פינה
 • פרופיל לגג הזזה
 • פרופיל של חוצץ היקפי
 • פרופיל מרכזי לפרגולה

מה מיוחד בפרופיל אלומיניום לפרגולה?

אפשר לבנות פרגולות מחומרי גלם שונים ויעידו כל כך כל אלו שהתקינו פרגולת עץ בחייהם והתחרטו על כך כעבור שתי עונות, אחרי שהפרגולה החלה להיהרס מפגעי מזג האוויר. על אותו העקרון אפשר גם להשתמש בכל חומר גלם אחר כדי לייצר פרופיל לפרגולה, אבל פרופילי האלומיניום הם האיכותיים ביותר ואלו שמאפשרים את הוורסטיליות הרבה ביותר בזכות התכונות הבאות:

 • פרופיל אלומיניום לפרגולה מסוגל להחזיק משקלים גבוהים ובכך לתמוך בעומס המשקלי של הפרגולה בכללותה.
 • אפשר לייצר פרופילי אלומיניום בגדלים וזוויות שונות כך שיתאימו באופן מלא לנקודות העומס השונות.
 • פרופילי אלומיניום קלים ונוחים לעבודה, להתקנה ולעיצוב.
 • מחירם של פרופילי האלומיניום לפרגולה נמוך משמעותית ממחירם של פרופילים ממתכות אחרות.
 • פרופיל הפרגולה חשוף לפגעי מזג האוויר ולכן עליו להיות עמיד וחזק כדי שיוכל להישאר במקומו לאורך שנים ארוכות. פרופילי האלומיניום עונים על הדרישה הזו בזכות התכונות הבסיסיות של האלומיניום שלא מפתח חלודה וקורוזיה.

 

 

מוצרים נוספים מאלומיניום מבית "אלום עץ":

גדרות מאלומיניום >>>

פרגולה מאלומיניום >>>

חיפוי אלומיניום >>>

קונים ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך כולל התקנה.

שאלות ותשובות על פרופיל אלומיניום לפרגולה

חברת אלום עץ היא היחידה בישראל שלה מצבעת האלומיניום המתקדמת ביותר. באפשרותנו לצבוע את כל פרופילי האלומיניום שלנו בכל צבע וגוון שתרצו, בניגוד למקומות אחרים שבדרך כלל מוגבלים רק לשלושה צבעים.

אנחנו מייצרים פרגולות ומוצרי אלומיניום. אם יש לך תוכנית ועיצוב לפרגולה בהרכבה עצמית נשמח לייצר אותה בהתאם לשרטוטים ולתרשימים שתעביר לנו. באופן עקרוני אנחנו עובדים עם לקוחות עסקיים שמתמחים בהרכבת פרגולו, או שאנחנו מספקים את שירותי ההתקנה בעצמנו, אבל נשמח לעמוד באתגר.

התשובה לשאלה הזו תלויה בסוג סגירת החורף שקיימת אצלך. אם יש סגירת החורף עשויה מאלומיניום, לפחות בחלק הארי של השלדה והמבנה, אז הסיכויים שאפשר לייצר או למצוא פרופיל אלומיניום לפרגולה שיתאים הם גבוהים. אבל מומלץ ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לענות על השאלה הזו באופן פרטני.

כל עוד מדובר על אלומיניום, אנחנו באלום עץ מייצרים ומוכרים את זה. המומחיות שלנו היא ייצור פרופילי אלומיניום ומשם התחלנו את דרכנו, בעבורנו השליחות היא בהפצת מוצרי אלומיניום איכותי על כל סוגיהם – בין שמדובר על פרגולות, סגירות חורף או פרופילים לבניה קלה.

אין דבר כזה עובי מומלץ, ההמלצה חייבת להינתן בהתאם למטרה ויש מקומות שבהם עובי של 3 מ"מ יהיה עדיף על פני 8 מ"מ. אבל באופן כללי, העובי הנפוץ ביותר הוא 2 מ"מ שזה העובי שמספק כושר מבני חזק.

בעקרון אם אתם שואלים את השאלה הזו אז נשמח להציע לכם שירותי התקנה. אבל אם כבר שאלתם, אז אנחנו מתקינים פרופילי אלומיניום בצורה יבשה בעזרת מכונה ייעודית המייצרת את זווית העיגון המכני הטובה ביותר

לוגו עם רקע כחול עם תבנית של "אלום עץ" - SLAMA METAL PROFILES - גודל 3
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן