גדר אלומיניום אטומה

תוכן עיניינים

גדר אלומיניום אטומה - א. סלמה אלום עץ

הרבה מפתרונות הגידור הקיימים בשוק לא מצליחים לספק את במאה אחוז את המטרה העיקרית לשמה הם הוקמו – בידוד וסגירת החצר. בהרבה מקרים אנחנו נאלצים לבצע פשרות מסוימות בין מידת האיטום ולבין העיצוב של הגדר, למשל הרבה אנשים בוחרים בגדר עץ כיון שהיא מעניקה חיות ומראה טבעי, אך בפועל גדרות עץ גם לא מחזיקות מעמד לאורך שנים והן גם לא בהכרח מבודדות את החצר במידה הנחוצה. לעומת זאת גדר אלומיניום אטומה יכולה לעשות את כל הדברים האלו ואפילו יותר.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מעדיפים להציב גדר אלומיניום אטומה בביתם, והם עושים זאת בלי שיצטרכו להתפשר על דבר. גדרות אלומיניום נחשבות לפתרון הגידור המושלם כיוון שהן מציעות איכות שאין שנייה לה ונראות מרהיבה שאפשר לעצב כאוות נפשנו.

לפתרונות אלומיניום נוספים מבית אלום עץ (היום קונים ישירות מהמפעל, ללא פערי תיווך):

פרגולה אלומיניום >>>

חיפוי אלומיניום >>>

נגן וידאו

מתי משתמשים בגדר אלומיניום אטומה?

גדר אלומיניום אטומה היא גדר ייחודית העשויה מאלומיניום משובח והיא מיוצרת ברמת הגימור הגבוהה ביותר. מדובר על פתרון אסתטי מן המעלה הראשונה אשר מעצבי גנים רבים בוחרים לעבוד איתו כדי לייצר גדרות. בשנים האחרונות אנחנו רואים כי נוספים לכך גם קבלנים ואנשי מקצוע רבים אשר מוצאים את פרופילי האלומיניום כחומר גלם איכותי ונוח לעבודה.

כאמור אפשר להשתמש בגדר אלומיניום אטומה כאשר אנחנו רוצים לסגור חצר כזו או אחרת. באלום עץ אנחנו מייצרים גדרות אלומיניום שפיתחנו בעצמנו, תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, וכך אנחנו יכולים לשלוט בצורה מלאה על העיצוב והמפרט הטכני של הגדר. אפשר לראות כיום גדרות אלומיניום אטומות בצורה מלאה, אך אחד מהחידושים המרגשים ביותר היא גדר אלומיניום אטומה שבעזרת עיבוד מיוחד ושימוש בטכניקות מתקדמות מאפשרת לאור לחדור וכך הגינה לא נותרת חשוכה.

גדר אלומיניום אטומה - גוון עץ המבוקש

היתרונות של גדר אלומיניום אטומה

  • אבטחה – כמו שאומר הפתגם הידוע – "הרחק מהעין הרחק מהלב". גדרות אלומיניום אטומות מספקות בידוד איכותי ביותר ומאפשרות מרחב מוגן וחסוי מפני החוץ. מדובר על פתרון אבטחה מעולה אשר משתמשים בו מלבד בבתים פרטיים גם במשרדים ומפעלים.
  • עיצוב – במפעל האלומיניום שלנו אנחנו מייצרים גדרות אלומיניום אטומות במגוון רחב של עיצובים. למעשה הציוד המשוכלל שברשותנו מאפשר לנו לעצב את פרופילי האלומיניום לכל צורה שבה הלקוח חפץ ולפיכך אנחנו מסוגלים לייצר ולעצב את הגדר בכל צורה שתרצו וגם בכל צבע נדרש, כן, גדר אלומיניום בגוון עץ המבוקש.
  • שמירה על הריהוט – מעבר לעניין האבטחה, גדר האלומיניום האטומה מספקת גם הגנה מפני נזקי השמש הקופחת שיש בישראל. בזכות העובדה שהגדר מונעת מהקרניים לחדור באופן ישיר, היא למעשה מגינה על הריהוט מלאבד מזוהרו. עם תשלבו בחצר שלכם גם פרגולה או סגירת חורף אז תוכלו לקבל ממש חלל נוסף לשימוש בכל ימות השנה.
  • תחזוקה – האלומיניום הוא חומר גלם מצוין לא רק כי נוח לעבוד אתו, אלא בעיקר כי הוא לא דורש תחזוקה מורכבת בתצורתו הסופית. גדר אלומיניום אטומה תחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות גם אם היא תיחשף לשמש ולגשם ללא הפסקה. התכונות האינהרנטיות של האלומיניום מסייעות לו שלא לפתח קורוזיה ולא להחליד, וכך מעבר לניקוי בצינור לא תדרשו לתחזק את הגדר.
  • אקולוגי – תהליך הייצור הייחודי שלנו מאפשר לנו שליטה מלאה על כמות הזיהום המשני של התהליך. ייצור האלומיניום נעשה בצורה מבוקרת ועל ידי מכונות משוכללות עם פליטת גזי חממה מינימלית. לא לחינם האלומיניום הוא חומר הגלם המועדף על שיטת הבניה הקלה הנחשבת גם לשיטת הבניה הירוקה מכולן.
  • כלכלי – בניגוד למה שאנשים נוהגים לחשוב, שימוש באלומיניום לייצור גדר הוא לא דבר יקר במיוחד. אם נשווה את הייצור של גדר אלומיניום אטומה לייצור של גדר עץ אז נראה כי בטווח הארוך גדר העץ תעלה לנו פי כמה מגדר האלומיניום. כיוון שגם חומר הגלם עצמו יקר יותר, אך גם כי הגדר תתקלקל מהר יותר ונצטרך להחליפה בחדשה.


גדרות האלומיניום של אלום עץ – יופי ואיכות ללא תחרות

במפעל האלומיניום של "אלום עץ" מייצרים פרופיל אלומיניום בצורה האיכותית ביותר בישראל. ברשותנו מפעל משוכלל העומד בסטנדרטים הקפדניים ביותר וכל מוצרינו עומדים בתווי התקן הנחוצים. צוות העובדים שלנו עובר הכשרות קבועות כדי שתמיד נוכל להציע ללקוחותינו את השכלולים והחידושים המתקדמים ביותר בתחום האלומיניום.

מעבר לאיכות חומרי הגלם והתוצרים שלנו, ברשותנו גם מצבעת האלומיניום המתקדמת בישראל והיחידה שמאפשרת לצבוע את האלומיניום בכל צבע שבו תרצו. המומחיות שלנו היא בייצור של אלומיניום בצבע עץ, מה שמקנה לאלומיניום באופן מיידי מראה קליל ונעים יותר לעין. זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים את צבע האלומיניום, אלא שאנחנו מודעים לכך שלא לכל מטרה עיצובית הצבע והמרקם האלו מתאימים ולכן חשוב לנו לאפשר ללקוחותינו לקבל בדיוק את מה שהם רוצים.

גדר אלומיניום אטומה בשני צבעים בהיקף חצר בית פרטי
גדר אלומיניום אטומה בשני צבעים בהיקף חצר בית פרטי

שאלות ותשובות - גדר אלומיניום אטומה

בוודאי. באלום עץ אנחנו עובדים גם עם לקוחות פרטיים וגם עם קבלנים, מתקינים ושאר אנשי המקצוע. דרך אגב, לקוחות פרטיים שמעוניינים גם בהתקנה, בנוסף לייצור, אז יש לנו צוותים מיוחדים למטרה זו ואתם רק צריכים לדבר איתנו בנושא

במפעל האלומיניום שלנו מייצרים כל דבר שקשור באלומיניום – החל בגדרות, דרך פרגולות וסגירות חורף ועד חיפויי קירות. כל דבר שעשוי מאלומיניום אנחנו מייצרים. התקשרו ונראה כיצד נוכל לתת לכם מענה איכותי ומקצועי.

המחיר משתנה מאוד בהתאם לגודל גדר, אורכה וגובהה. כמובן שגם לעיצוב ולצבע הגדר יכולה להיות השפעה על המחיר. באופן כללי אנחנו יכולים לומר שהאופנה והמחיר משתנים  ולכן אנו ממליצים לעקוב אחרי הפרסומים והמבצעים או פשוט להתקשר ולקבל הצעת מחיר מדויקת.

כמובן שנצטרך לדעת את המידות הנדרשות כהתחלה וגם לכך נוכל להדריך אתכם. פשוט, דברו אתנו ואנחנו כבר נסביר הכל.

בהחלט כן. גודל המרווח בין השלבים נקבע על ידכם. ניתן להרכיב ללא מרווח בכלל ואז הגדר אטומה לגמרי וניתן לקבוע גם מרווח צר בין השלבים.

גדר אלומיניום אטומה בשני צבעים בהיקף חצר בית פרטי
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן