תקנון ותנאי שימוש

תקנון ותנאי שימוש באתר :

 

1 .האתר הינו בבעלות חברת " א. סלמה אלום עץ "

2 .האמור בתקנון זה מתייחס לשני המינים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד .

3 .הגולש באתר מאשר ומצהיר כי קרא את תקנון האתר וכי הינו מביע את הסכמתו לתנאים בתקנון .

4 .במידה ותנאי התקנון אינו מקובלים על הגולש, על הגולש להימנע מעשיית שימוש כלשהו באתר .

5 .התמונות המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד .

6 .כל שימוש בתכנים באתר הינו באחריות הבלעדית של הגולש .

7 . חברת " א. סלמה אלום עץ " לא תשא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לגולש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע  המפורסם באתר

8 .תוכן המפורסם באתר שייך לחברת  " א. סלמה אלום עץ " בלבד והגולש אינו רשאי ליצור לשכפל, להעתיק ו/או לעשות שימוש כלשהו ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב של  חברת " א. סלמה אלום עץ ".

9 .עם מסירת פרטי הגולש באתר, מסכים בזאת הגולש כי  חברת " א. סלמה אלום עץ " תהא רשאית לפנות לגולש באמצעות טלפון, דוא"ל ואמצעים אחרים . פרטי הגולש לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף מטרות שיווקיות על ידי גורמים נוספים או חברות אחרות ללא רשות .

10 .אחריות, אבטחה ופרטיות: חברת " א. סלמה אלום עץ " נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. פרטיו האישים של המשתמש (שם, טלפון, דואר אלקטרוני וכדומה), יישמרו במאגר המידע של " א. סלמה אלום עץ " או ספקים מטעמו שמורשים לכך. האתר הינו אתר מאובטח, כלומר, הנתונים אשר יוזנו למערכת על ידי לקוחות בעת ההרשמה ו/או הגלישה, יישארו חסויים ומאובטחים. מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותו של חברת " א. סלמה אלום עץ " . להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביו או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי " א. סלמה אלום עץ " ו ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי " א. סלמה אלום עץ ". כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, חברת " א. סלמה אלום עץ " לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. חברת " א. סלמה אלום עץ " מתחייבת כי לא יעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצורך שמירת קשר עם המשתמש. למרות האמור לעיל, י" א. סלמה אלום עץ " תהיה רשאית להעביר פרטיו האישיים של משתמש לצד שלישי במקרים בהם המשתמש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברת " א. סלמה אלום עץ " ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, המשתמש עשה שימוש בשירותי " א. סלמה אלום עץ " לביצוע מעשה בלתי חוקי, אם התקבל בידי חברת " א. סלמה אלום עץ " צו שיפוטי המורה לו למסור את פרטי המשתמש לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי.

11 .על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. לבתי המשפט בעלי הסמכות העניינית בעיר תל - אביב יפו תהא סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר לאתר ו/או לתקנון זה ו/או הנובעים מהם.

לוגו עם רקע כחול עם תבנית של "אלום עץ" - SLAMA METAL PROFILES - גודל 3
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן