חיפוי קיר אלומיניום

תוכן עניינים

חיפוי קיר אלומיניום - א. סלמה אלום עץ

מזמינים ישירות מהמפעל, ללא פערי תיווך ועם אפשרות להתקנה ביתית אצלכם.  המפעל היחיד בישראל שמייצר חיפוי אלומיניום בגוון עץ! (הגוון המבוקש בארץ!!!).

חיפוי קיר אלומיניום נחשב לחיפוי הקיר האיכותי והמרשים ביותר שניתן למצוא. כיום חיפוי קירות משמשים אותנו להרבה יותר מאשר חיפוי קירות חוץ. בשנים האחרונות חיפוי קירות באמצעות אלומיניום הצליח לתפוס את מקומו בראש הטרנדים האופנתיים וזאת בזכות העובדה שהאלומיניום נעשה חומר הגלם המועדף על מעצבי פנים ואדריכלים בכל הקשור לעיצוב, נראות ופרקטיות.

חיפוי קיר באלומיניום מאוד קל ליישום ובזכות תכונותיו הייחודיות הוא גם מאפשר לנו גמישות מלאה בבחירת הצבע והמראה. החיפוי לא משמש אותנו רק נגד נזקי מזג האוויר או כדי לבודד בצורה טובה יותר, חיפוי קירות חוץ באלומיניום מעבר להיותו מאוד חדשני ובעל נראות אלגנטית, הוא גם יכול לשמש ככיסוי אלגנטי ואסתטי המחפה על בנייה לא מוקפדת או לא מפולסת.

כיום הכוכב העולה בתחום חיפוי הקירות הוא חיפוי דמוי עץ אשר נחשב לא רק ליפה ובעל מראה טבעי יותר, אלא גם כעמיד יותר משאר חומרי הגלם שכן התהליך הייחודי שעוברים פרופילי האלומיניום במצבעת האלומיניום לקבלת גוון עץ מתבטא לא רק בצבע, אלא מדובר על ציפוי מיוחד שמיושם מעל הצבע והוא זה שגם מעניק לאלומיניום את גוון העץ המיוחד וגם זה ששומר על האלומיניום כפי שהוא לאורך שנים ארוכות בלי לתפוס חלודה או קורוזיה.

חברת "א. סלמה אלום עץ" היא מהמובילות בישראל באספקה של אלומיניום לחיפוי קירות. במפעל האלומיניום שלנו אנחנו מייצרים ומעבדים את האלומיניום לאורך כל התהליך – כלומר כל שלבי עיבוד הפרופיל נעשים על ידנו וזה כולל תמיכה עתידית בפרויקט ובחלקים הדרושים לכם, גם לאחר שהפרויקט הגיע לסיומו.

נגן וידאו
חיפוי קיר מבנה באלומיניום
חיפוי קיר חיצוני באלומיניום דמוי עץ
חיפוי קיר אלומיניום - פרויקט בניה קלה
חיפוי קירות מרפסת באלומיניום דמוי עץ - פרויקט בניה קלה

חיפוי אלומיניום לקיר - איזה סוג אני צריך?

חיפוי אלומיניום לקירות הוא מוצר ורסטילי מאוד שאפשר לבצע בו התאמות לצרכים ולדרישות של הפרויקט הספציפי עליו אתם עובדים, לכן תמיד עדיף להבין עבור מה נדרש החיפוי וכנגד זה לבדוק את הגוונים ואת הפרופילים החדשים הזמינים אצלנו במפעל.

כך למשל, רק בשנה האחרונה במפעל האלומיניום שלנו הוספנו עוד כחמישה גוונים חדשים לקטלוג המוצרים שלנו, וזאת בנוסף למערכת פרופילים חדשה שעומדת לצאת בקרוב מאוד. אנחנו עובדים כל העת על פיתוחים וחידושים נוספים בעולם חיפוי הקירות שאנחנו מציעים ללקוחותינו, כך שבהחלט שווה להתייעץ איתנו מראש כדי להיות מעודכנים בכל הפתרונות והחיפויים החדשים.

ההבדלים בין חיפוי אלומיניום לקירות חוץ לבין חיפוי אלומיניום לקירות פנים

כיוון שהמטרה של כל אחד מחיפויי הקירות האלו שונה במהותה, ישנם שלושה הבדלים עיקריים בין חיפוי אלומיניום המיועד לפנים הדירה לבין חיפוי אלומיניום לחוץ הדירה:

  • עובי - חיפוי לחוץ הבית נדרש לעמוד בתנאים קיצוניים יותר ולכן הוא אמור להיות אגרסיבי יותר ועבה יותר. לעומת זאת, חיפוי האלומיניום המיועד לפנים הבית לא צריך לעמוד באותן דרישות ותפקידו עיצובי יותר ולכן הוא יכול להיות דק יותר.
  • גוונים – בבחירת גוון חיפוי האלומיניום לקירות החוץ אנחנו צריכים להתחשב בבניינים הסובבים אותנו ולפעמים גם בתקנות מוניציפאליות, אך בבחירת גוון החיפוי המיועד לפנים אפשר לבחור רק לפי העדפה. לדוגמה גוון עץ חם כמו בית מעץ בסקנדינביה או דווקא גוון של עץ מקומי כדי להעניק לבית סגנון מקומי יותר. מובן שאפשר לבחור גם בגוונים אחרים מלבד עץ לטובת יצירת מראה מודרני יותר.
  • סגור או מאוורר – בהתאם לקיר או למקום שדרוש, את החיפוי אפשר ליישם עם אוורור בין השלבים או כחיפוי אטום לחלוטין. בעת יישום של חיפוי קירות פנים מומלץ לבחור באפשרות המאווררת, אך בחיפוי קירות חוץ עדיף כי החיפוי יהיה אטום עד כמה שאפשר.

 

המשמעויות של התקנת חיפוי אלומיניום לקיר

התקנה של חיפוי קיר לא נחשבת לעבודה מסובכת, במיוחד כאשר תנאי השטח ישרים ונקיים, אולם למרות זאת לא נמליץ על התקנה עצמאית של חיפוי קיר אלומיניום מכיוון שברוב המקרים השטח המיועד לא יהיה ישר לגמרי וידרוש בעל מקצוע מיומן שידע להתמודד עם המצב ולהתקין את החיפוי בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, מכיוון שאנחנו מדברים על עבודה עם אלומיניום, נדרש גם ציוד מיוחד לחיתוך וקידוח. מרבית האנשים הפרטיים לא מחזיקים ברשותם את הציוד הדרוש לכך ולכן נמליץ על בחירה בהתקנה על ידי איש אלומיניום מיומן ובעל הציוד המתאים (למרות שכבר ראינו לא מעט לקוחות פרטיים שהתקינו לבד פרויקט שלם של חיפוי קירות בפרופילים של אלומיניום). ב"אלום עץ" נשמח לשלוח אליכם איש מקצוע מטעמנו כדי שזה יבצע את ההתקנה בעבורכם.

לפרטים נוספים ולהזמנות של חיפוי אלומיניום לקירות – צרו איתנו קשר.

מוצרים נוספים שלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>

פרגולות אלומיניום >>

לקבלת הצעת מחיר, ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך, כולל התקנה התקשרו עכשיו או השאירו פרטים

חיפוי קירות באלומיניום לחזיתות כניסה / משרדים / לובי

עובדים בשיתוף פעולה גם עם ספקים, יזמים וחברות בניה

חיפוי קיר אלומיניום - חזית כניסה לבית

שאלות ותשובות על חיפוי קיר אלומיניום

כן בהחלט. ניתן לקנות חיפוי אלומיניום לקירות בכל כמות, בכל מידה ובכל צבע והכל מאלומיניום איכותי היישר מהמפעל וללא פערי תיווך. התקשרו אלינו, נבין מהו הצורך ונבצע גם את ההתקנה בעבורכם כך שכל העבודה נעשית על ידינו מקצה לקצה

בוודאי. אנחנו מבצעים את העבודה החל מהבנת הכמות והמידות ועד ביצוע ההתקנה בפועל ואתם נהנים משירות באיכות הגבוהה ביותר והתקנה מקצועית.

במפעל שלנו יש לנו יכולת לצבוע את פרופיל האלומיניום לחיפוי במגוון צבעים עשיר לפי בחירתכם, אפילו בגוון עץ המבוקש!!! הסתכלו על התמונות, הן כבר אומרות הכל.

נסו אותנו. תשומת הלב שלנו ניתנת לכל לקוח בין אם לקוח פרטי או לקוח עסקי. נשמח לסייע ולייעץ בכל שאלה או התלבטות.

חיפוי קיר באלומיניום - צבע אפור הייטק
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן