חיפוי קיר אלומיניום

תוכן עניינים

חיפוי קיר אלומיניום - א. סלמה אלום עץ

חיפוי קיר אלומיניום כבר לא משמש רק לחיפוי חוץ.....חיפוי קיר באלומיניום הפך בשנים האחרונות לאופנה ולחומר המועדף ע"י אדריכלים ולקוחות שכבר מבינים את היתרונות הרבים הגלומים בשימוש בפרופיל אלומיניום לחיפוי קירות.

חיפוי קיר באלומיניום קל ליישום, מאפשר לנו גמישות בבחירת הצבע והמראה (למעשה אין הגבלה) והחיפוי אינו רק כנגד נזקי מזג אוויר אלא גם משמש ככיסוי אלגנטי ואסטטי לבנייה לא מוקפדת או לא ישרה.

הכוכב העולה בתחום החיפוי הוא כמובן חיפוי אלומיניום בגוון עץ שנחשב לא רק יפה וטבעי יותר מצבעים אחרים אלא גם עמיד יותר שכן התהליך לקבלת גוון עץ הוא לא רק צבע אלא גם ציפוי מיוחד מעל הצבע (שנותן את גוון עץ המיוחד).

בחברת "א.סלמה אלום עץ" מייצרים את כל התהליך מתחילתו ועד סופו כלומר כל שלבי עיבוד הפרופיל כולל תמיכה עתידית בפרויקט גם לאחר שזה הסתיים.

חיפוי קיר מבנה באלומיניום
חיפוי קיר חיצוני באלומיניום דמוי עץ
חיפוי קיר אלומיניום - פרויקט בניה קלה
חיפוי קירות מרפסת באלומיניום דמוי עץ - פרויקט בניה קלה

חיפוי אלומיניום לקיר - איזה סוג אני צריך?

תמיד עדיף להבין עבור מה נדרש החיפוי וכנגד זה לבדוק את הגוונים והפרופילים החדשים הזמינים אצל היצרן. רק בשנה האחרונה בחברת א.סלמה הוספנו כחמישה גוונים חדשים ומערכת פרופילים חדשה עומדת לצאת ברבעון הראשון של שנת 2022.

האם יש הבדלים בין חיפוי אלומיניום לקירות חוץ לבין חיפוי לקירות פנים?

ישנם 3 הבדלים עיקריים בין חיפוי אלומיניום לפנים הדירה לבין חיפוי חוץ:

  1. חיפוי אלומיניום חוץ קצת יותר אגרסיבי במראה ופנים יותר עדין
  2. גוונים – לפי העדפה לדוגמא גוון עץ חם כמו בית מעץ בסקנדינביה או דווקא סגנון מקומי
  3. סגור או מאוורר – בהתאם לקיר או למקום שדרוש חיפוי ניתן ליישם חיפוי עם אוורור בין השלבים או חיפוי אטום לחלוטין.

התקנת חיפוי אלומיניום לקיר - מה המשמעות?

חיפוי קיר לא נחשב לעבודה מסובכת מאוד כשתנאי השטח ישרים ונקיים אולם אנחנו לא נמליץ על התקנה עצמאית מכיוון שברוב המקרים השטח לחיפוי לא יהיה ישר לגמרי וידרוש בעל מקצוע שידע להתמודד עם המצב.

בנוסף מכיוון שמדובר באלומיניום נדרש גם ציוד מיוחד לחיתוך קידוח מה שברוב המקרים אנשים פרטיים אינם מחזיקים ולכן נמליץ על התקנה עי איש אלומיניום מיומן ובעל ציוד מתאים (למרות שכבר ראינו לא מעט לקוחות פרטיים שהתקינו לבד פרויקט שלם של חיפוי קירות בפרופילים של אלומיניום)

חיפוי קירות באלומיניום לחזיתות כניסה / משרדים / לובי

עובדים בשיתוף פעולה גם עם ספקים, יזמים וחברות בניה

חיפוי קיר אלומיניום - חזית כניסה לבית

שאלות ותשובות על חיפוי קיר אלומיניום

כן בהחלט. ניתן לקנות חיפוי אלומיניום לקירות בכל כמות, בכל מידה ובכל צבע והכל מאלומיניום איכותי היישר מהמפעל וללא פערי תיווך. התקשרו אלינו, נבין מהו הצורך ונבצע גם את ההתקנה בעבורכם כך שכל העבודה נעשית על ידינו מקצה לקצה

בוודאי. אנחנו מבצעים את העבודה החל מהבנת הכמות והמידות ועד ביצוע ההתקנה בפועל ואתם נהנים משירות באיכות הגבוהה ביותר והתקנה מקצועית.

במפעל שלנו יש לנו יכולת לצבוע את פרופיל האלומיניום לחיפוי במגוון צבעים עשיר לפי בחירתכם, אפילו בגוון עץ המבוקש!!! הסתכלו על התמונות, הן כבר אומרות הכל.

נסו אותנו. תשומת הלב שלנו ניתנת לכל לקוח בין אם לקוח פרטי או לקוח עסקי. נשמח לסייע ולייעץ בכל שאלה או התלבטות.

חיפוי קיר באלומיניום - צבע אפור הייטק
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם: