פרגולה אלומיניום

תוכן עניינים

פרגולות אלומיניום - א. סלמה "אלום עץ"

בשנים האחרונות הישראלים מגלים את היתרונות העצומים של פרגולה עשויה מתכת אלומיניום, להצללה וקירוי של חצרות, גינות ומרפסות. עמידות יוצאת דופן, אסתטיקה מודרנית ונקיה, תחזוקה מינימלית וחופש עיצובי בלתי מוגבל הן רק חלק מהתמונה המלאה שהופכת את פרגולת האלומיניום לבחירה המובילה, בפער גדול על פני כל חומר גלם אחר.

 אוהבי הטבע נהנים מאלומיניום דמוי עץ, ואילו אוהבי הברזל נהנים ממתכת שאינה מחלידה - כך הפכה פרגולת האלומיניום לפופולרית ביותר להצללה וקירוי בישראל.

מפעל "אלום עץ" מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום איכותיות, העומדות בתווי התקן המחמירים ביותר. כמפעל אלומיניום המתמחה בעיבוד של פרופילי אלומיניום, חרטנו על דגלנו איכות ללא פשרות, חדשנות טכנולוגית פורצת דרך ומענה שירותי יוצא דופן.

פרגולות מאלומיניום בכל גודל ולכל מטרה, עכשיו ניתן להזמין ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך (גם כולל התקנה!!!)

שימו לב: ניתן להזמין גם פרגולה מאלומיניום דמוי עץ (במבחר מרקמים וצבעי עץ)

נגן וידאו

סוגי פרגולות אלומיניום

כיום קיימים סוגים רבים של פרגולות אלומיניום שאפשר לבחור מהן ולכל אחת יש את היתרונות שלה. אפשר לחלק את הסוגים השונים לשתי קבוצות עיקריות – פרגולות סטטיות ופרגולות חשמליות, ובתוך הקטגוריות הכלליות הללו יש מבחר מגוון להפליא.

סוג פרגולה

תיאור פרגולה

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה היא למעשה המשך לגג הבית. באמצעות מוטות תלייה מחברים את הפרגולה אל הקיר החיצוני של הבית וכך מייצרים אזור מוצלל. היתרון הגדול ביותר של פרגולת אלומיניום תלויה הוא ביכולת לקבע אותה במקומות שבהם אין אפשרות למקם עמודים תומכים, או כאשר מעדיפים לוותר על עמודים תומכים מכיוון שהם מסתירים את הנוף. ללא העמודים התומכים, לפרגולה תלויה יש מראה "צף" בעל נראות אסתטית מרשימה.

פרגולת אלומיניום קבועה

זהו הדגם הנפוץ ביותר, הדומה במובן מסוים לסוכה או לגזיבו. את הפרגולה מקבעים לאדמה באמצעות קורות אלומיניום. עיצוב הפרגולה מאפשר גמישות בהתקנת מנגנוני סגירה, בבחירה של תקרה פתוחה או אטומה וכן בבחירה של צבעים ופרופילים דקורטיביים.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

יש המעדיפים פרגולה בעלת מראה כפרי וצבעים חמים על פני המראה הכסוף והמתכתי של האלומיניום. עד לפני מספר שנים הפתרון היה להזמין פרגולת עץ - אולם בשנים האחרונות הטכנולוגיה של עיבוד אלומיניום התפתחה וכיום אוהבי העץ מזמינים פרגולת אלומיניום דמוי עץ.

פרגולת מאלומיניום דמוי עץ מאפשרת את הטוב שבכל העולמות – האיכות של פרגולת אלומיניום יחד עם הנראות הטבעית והחמימה של פרגולת עץ. חשוב לציין כי לא רק שהצבע מדמה נראות של עץ אלא גם מרקם הפרגולה מדמה תחושה של עץ.

במפעל "אלום עץ" תמצאו את מצבעת האלומיניום המשוכללת בישראל והיחידה המאפשרת ייצור של כל גוון וצבע. על פי רוב, לקוחותינו מעדיפים גם וגם כלומר פרגולת אלומיניום בעלת שילובים של דמוי עץ לדוגמא עמודי הפרגולה בצבע כסוף אולם שלבים אחרים בגוון עץ  - כל אחד וההעדפה שלו. "אלום עץ" מאפשרת גמישות מלאה  בבחירה.

פרגולות אלומיניום חשמליות

המילה האחרונה בתחום הפרגולות הן הפרגולות החשמליות. מדובר על פרגולה שבתוכה מוטמעת מערכת ייחודית המאפשרת כוונון של שלבי הפרגולה, על מנת לשלוט על כמות האור העוברת מבעד לשלבים. ניתן להוסיף לפרגולה החשמלית מנגנונים מתוחכמים כגון מרזב נסתר לניקוז מי הגשם

פרגולות חשמליות נאספות

לעומת הפרגולות החשמליות בהן ניתן רק לשלוט על כיוון השלבים, הפרגולות החשמליות הנאספות מאפשרות פתיחה וסגירה מלאה של הפרגולה. כאשר יורד גשם, למשל, ניתן לאטום בצורה מלאה את הפרגולה ולהפוך אותה לגג חסין לגשם, מה שמאפשר להמשיך לשבת בהנאה בשטח הפרגולה. כך גם בימי חמסין בהם השמש יוקדת, וההצללה הרגילה אינה מספקת. ומנגד, בימי חורף בהם השמש מסתתרת, או בכל עת שתרצו למנוע מהצל להפריע לחוויה שלכם, ניתן לפתוח בצורה מלאה את שלבי הפרגולה כדי לחזור למצב של "שמיים פתוחים" לחלוטין ללא הסתרה
פרגולות אלומיניום דמוי עץ

היתרונות של פרגולות אלומיניום

עם עובדות קשה להתווכח ולכן רצינו להציג בפניכם בדיוק מה הן היתרונות של פרגולות אלומיניום על פני סוגי הפרגולות האחרים.

 • כיסוי מרבי – מפעל "אלום עץ" מסוגל לספק פרגולות אלומיניום בגדלים הנחשבים לחריגים מהמקובל. בזכות תכונה זו, ביכולתה של פרגולת האלומיניום שלכם להעניק לחצר, לגינה או למרפסת פתרון הצללה איכותי גם עבור שטחים נרחבים.

 • בידוד – האלומיניום הוא חומר גלם גמיש, המאפשר ליצרן הפרגולות מספר שדרוגים מבניים שהופכים את השימוש בפרגולה להרבה יותר נעים. לדוגמה, ניתן להוסיף לפרגולות אלומיניום קצף תרמי שיספק בידוד תרמי וגם יסייע בהפחתת רעש הגשם הנופל על הפרגולה.

 • תחזוקה – השוואת רמת התחזוקה של פרגולות עשויות אלומיניום לכל חומר גלם אחר מגלה כי התחזוקה של פרגולות אלומיניום היא הנוחה מכולם. כל מה שעליכם לעשות הוא להסיר אבק ולכלוך בעזרת צינור מים אחת לכמה זמן - אין צורך לבצע שום עבודת תחזוקה אחרת, וזאת בשונה מפרגולת עץ או ברזל.

 • עמידות לשנים ארוכות – פרגולות אלומיניום נהנות מתוחלת חיים ארוכה במיוחד. לאורך זמן הברזל מחליד ומפתח קורוזיה והעץ נשחק, מתעוות ואף מרקיב. האלומיניום, לעומת זאת, אינו מושפע כלל מתנאי מזג האוויר ושומר על מראה צעיר ורענן במשך שנים ארוכות.

 • התאמה אישית מקסימלית - האלומיניום הוא חומר גלם שנוח לעבד אותו והוא קל משקל בהשוואה לחומרי גלם אחרים. משמעות הדבר היא, שבמפעל אלום עץ אנו יכולים לעצב את הפרגולה שלכם על פי כל תבנית עיצובית בה תחשקו. למעשה, יש לכם חופש כמעט בלתי מוגבל להתאים את הפרגולה לסגנון הבית שלכם. ובנוסף, כדאי לדעת על תכונה נוספת המייחדת את האלומיניום: ניתן לצבוע אותו לכל צבע שרק רוצים. במפעל של "אלום עץ" נמצאת מצבעה המאפשרת בחירת צבעים ללא הגבלות עבור הפרגולה שלכם.

 • הרכבה מהירה ופשוטה – הרכבת פרגולת אלומיניום היא מהירה וזריזה וכמעט לא משאירה אחריה פסולת. את החלקים השונים של הפרגולה מפעל "אלום עץ" מייצר על פי תכנית מידות מסודרת, כך שעבור צוות התקנה מיומן כל מה שנדרש הוא להרכיב את הפרגולה במקומה.

 

מה מיוחד בפרגולות האלומיניום של אלום עץ?

כל אחת מהפרגולות שאנחנו מייצרים, כמו כל המוצרים שיוצאים מהמפעל שלנו, עוברת כמה שלבים של בקרת איכות כדי להבטיח שהיא עומדת בסטנדרטים שהיינו רוצים לקבל. האלומיניום שאנחנו עובדים איתו מגיע בצורת גלילים ממקורות אמינים ומאושרים. את כל שלבי העיבוד של האלומיניום אנחנו עושים אצלנו במפעל כדי שנוכל להבטיח את איכות ללא תחרות. מהרגע שהאלומיניום מגיע אלינו בשערי המפעל ועד שהוא יוצא אליך הביתה הוא מטופל בידיים מוסמכות ומקצועיות.

"אלום עץ" עובדת גם עם לקוחות פרטיים אשר מעוניינים להתקין פרגולה בביתם. ללקוחות פרטיים יש את האפשרות להזמין מאיתנו שירותי התקנה מקצועיים. אנחנו עובדים כמובן גם עם קבלנים, מתקינים ואנשי מקצוע נוספים הזקוקים לפתרונות אלומיניום איכותיים.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על פרגולות אלומיניום או על כל אחד מהמוצרים הנוספים שלנו.

פרגולה אלומיניום- היתרונות

פרגולה מאלומיניום: פתרון עיצובי מושלם לחצר או למרפסת

החופש העיצובי והגמישות של האלומיניום מאפשרות לכם לקבל מענה מדויק לצרכים שלכם.

לדוגמה, בשטח הכיסוי הנדרש: בהזמנה מראש מפעל אלום עץ ערוך לספק לכם גם גדלים שנחשבים לחריגים מהמקובל, וכך ביכולתה של פרגולת האלומיניום לספק קירוי והצללה עבור שטחים רחבים וגדולים כפי שהיא עושה עבור שטחים קטנים יותר.

בשילוב עם פתרונות תאורה מותאמים, ועוד מגוון רחב של תוספים והתאמות, תוכלו לעצב את הפרגולה שלכם בצורה מושלמת וליהנות משטח אירוח מרהיב ויוצא דופן.

פרגולה אלומיניום חשמלית: נוחות ללא תחרות

העובדה שכיום בתי מלון וארגונים רבים אחרים בוחרים להשתמש בפרגולות אלומיניום חשמליות, אשר היכולת לשלוט על השלבים שלהן מקנות לפרגולה תכונות מודולריות ייחודיות שאין לפרגולות אחרות, מחזקת את העובדה שמדובר על בחירה איכותית לחצר ולמרפסת של כל אחד ואחת מאיתנו.

איכויות הקירוי של הפרגולות המודולריות הגדולות לא נופלות באיכותן מאיכויות הקירוי של הפרגולות הקלאסיות ולראייה אפשר למצוא בארץ את אחת מפרגולות האלומיניום הגדולות בעולם אשר מכסה שטח של יותר מ – 1640 מטר רבוע.

בזכות התכונות הייחודיות של האלומיניום, בעיקר הגמישות והחוזק המבני שמשתלבים עם משקל עצמי נמוך, אפשר להתאים פרגולת אלומיניום בכל מקום שתרצו. אלום עץ מזמינה אתכם לבחור פרגולת אלומיניום איכותית ומתקדמת, במחיר משתלם. השקעה שלא תצטערו עליה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבור פרגולת אלומיניום איכותית, ללא פערי תיווך וכולל התקנה

סוג הפרגולה

שטח כיסוי הפרגולה

תאורה מובנית

שליטה על פתיחת וסגירת הפרגולה

בידוד

סוג תלייה

קירוי

מחיר

פרגולות אלומיניום סטנדרטית

אין הגבלה – דגם מודולרי

אפשר לשלב

חשמלי

בידוד תרמי

עם עמודי תמיכה וללא.

PVC

החל מ- 500 ₪ למ"ר

פרגולות אלומיניום בגוון עץ

אין הגבלה – דגם מודולרי

אפשר לשלב

חשמלי

בידוד תרמי

עם עמודי תמיכה וללא.

פוליסיטרן

החל מ- 900 ₪ למ"ר

פרגולת אלומיניום סגורה

מוגבל אך אפשר לשלב כמה פרגולות ליצירת חלל מקורה גדול

אפשר לשלב

מרבית הדגמים קבועים ולא נפתחים

בידוד תרמי ואקוסטי

עם עמודי תמיכה.

בהתאם לדגם

החל מ-

700 ₪ למ"ר

פרגולות אלומיניום תלויות

מוגבל

אפשר לשלב

חשמלי

בידוד תרמי

נתלה מהקיר ללא עמודי תמיכה

PVC

החל מ-

1200 ₪ למ"ר

פרטים טכניים שכדאי לדעת אודות פרגולות אלומיניום

 • בזכות השילוב של אלומיניום שעובר השבחת פסיבציה עם פלסטיק, פרגולות האלומיניום המיוצרות במפעל אלום עץ חזקות באופן יוצא דופן. בנוסף, הן לא דורשות תחזוקה שוטפת מלבד שטיפה קלה במים על מנת לנקות אבק ולכלוך.
 • הפרגולות המיוצרות במפעל אלום עץ מעניקות את האפשרות לפתוח ולסגור את פרגולת האלומיניום גם בעזרת מנואלה ידנית, במקרה שהמנוע החשמלי לא עובד מסיבה כלשהי.
 • פרגולות אלומיניום חשמליות יכולות להיפתח עד לזווית של 110 מעלות.
 • ניתן לשלוט על השלבים של פרגולת אלומיניום חשמלית בצורה מלאה בטווח של 160 מעלות, כאשר ניתן לעצור את הסיבוב בכל אחת מהזוויות שרוצים בטווח.
 • בנוסף לחיבור לחשמל הביתי, אפשר להוסיף מערכת סולארית על גבי הפרגולה.
 • בשילוב עם בתים חכמים ניתן לייצר פרגולה מאלומיניום שמוטמעים בה חיישנים סולאריים ייחודיים, אשר יפתחו ויסגרו את הפרגולה על פי אור השמש.
 • האלומיניום נחשב לחומר גלם לא דליק ובשילוב עם מעכבי בעירה מובנים, פרגולת אלומיניום היא פתרון בטיחותי נהדר לקירוי המרפסת.

 

 מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא פערי תיווך, ישירות מהיצרן וכולל התקנה.

מוצרים נוספים שלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>

חיפוי אלומיניום >>

פרגולה אלומיניום - התקנות

אפשרות להתקנה עצמית / מגיעים להתקנה בבית הלקוח

פרגולה אלומיניום לבית פרטי
פרגולה אלומיניום תלויה בכניסת לבית פרטי
התקנת פרגולה אלומיניום - דמוי עץ
התקנת פרגולה אלומיניום - שלבי אלומיניום דמוי עץ
פרגולה אלומיניום לחצר להצללה
פרגולה אלומיניום לחצר להצללה
פרגולה מאלומיניום למרפסת
פרגולה מאלומיניום לבן על עמודים למרפסת פנטהאוז
פרגולה אלומיניום ודלת כסיסה לבית
פרגולה אלומיניום ודלת כסיסה לבית
פרגולה אלומיניום לבנה
פרגולה אלומיניום לבנה תלויה על מיתרים
פרגולה אלומיניום לבנה תלויה
פרגולה אלומיניום לבנה תלויה במרפסת חצר על מיתרים
פרגולה אלומיניום לבנה במרפסת
פרגולה אלומיניום לבנה במרפסת פנטהאוז

שאלות ותשובות על פרגולה אלומיניום

כן. פרגולות אלומיניום ניתנות לעיצוב מלא ויש לך שליטה מלאה כל על פרט ופרט בפרגולה. החל בעובי התקרה, דרך צורת הגימור והריקוע של הלוחות עצמם ועד אפשרויות צביעה בלתי נגמרות של כל הצבעים הקיימים. כמו כן אפשר לבחור את סוג המסילה שתתחבר לקונסטרוקציות האלומיניום והסוגים הפופולריים ביותר הם מסילה קשתית וישרה.

חלק כן וחלק לא בהתאם לדגם. חלק ארי מפרגולות האלומיניום החשמליות שמוצעות כיום בשוק הישראלי מגיעות עם שלט שמאפשר שליטה מלאה על פתיחת וסגירת הפרגולה ויש גם כמה דגמים שמשווקים בארץ שהשלט הוא למעשה אפליקציה בסמארטפון.

אפשר לבחור בין התקנה של אנשי מקצוע לבין התקנה עצמאית בשיטת עשה זאת בעצמך. באלום ע.ץ תמצאו ערכות מוכנות להרכבה עצמית של פרגולות אלומיניום שמגיעות עם כל החלקים וההוראות הדרושים, אך לצד זאת אנחנו מציעים גם צוותים מקצועיים שיגיעו אליכם הביתה ויבצעו את ההרכבה בעבורכם. אם אתם עובדים כבר עם איש מקצוע ומחפשים אחר פרגולות האלומיניום הטובות בישראל ללא התקנה, נשמח להציע לכם פתרון גם לזה.

האלומיניום מטבעו הוא חומר גלם קל מאוד ולכן הבסיס שלנו הוא נוח יותר. אבל זה שפרגולת האלומיניום תלויה מהתקרה או מהקיר לא אומר שהיא לא מקובעת בצורה איכותית. במקום עמודים תומכים שמחוברים לרצפה, אנחנו קושרים את הפרגולה עם אביזרי פרזול ייעודיים בצורה מיוחדת שמבטיחה את היצמדות הפרגולה למשטח.

האלומיניום עצמו שבו אנחנו משתמשים מספק רמת בידוד מסוימת נגד פגעי מזג האוויר ואף יש לו רמה מסוימת של בידוד תרמי. מי שמעוניין לאטום את הפרגולה יותר מכך יכול להשתמש בפוליגל בעובי של 6 מ"מ לפחות שיסייע בסגירה הרמטית יותר של הפרגולה. אבל במקרים כאלו שווה להתייעץ עם איש מקצוע על האפשרות לבצע סגירת מרפסת במקום בניית פרגולה.

לפני שמזמינים פרגולה צריך קודם כול למדוד את האזור שאותו נרצה לקרות ולתכנן את העיצוב של הפרגולה. לאחר מכן יוצרים איתנו קשר ואנחנו כבר נשאל אתכם את כל השאלות כדי לוודא שתקבלו את פרגולת האלומיניום המושלמת שלכם.

פרגולה אלומיניום דוגמה
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן