פרגולה אלומיניום

תוכן עניינים

פרגולות אלומיניום - א. סלמה "אלום עץ"

אצלנו ב"אלום עץ", אנו מייצרים פרגולות אלומיניום באיכות שעומדת בתווי התקן הקפדניים ביותר. כמפעל אלומיניום המתמחה בעיבוד של פרופילי אלומיניום, חרטנו על דגלנו את האיכות ואת שביעות רצון לקוחותינו כשני האלמנטים החשובים ביותר ונשמח לעמוד גם לשירותך.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

סוגי פרגולות אלומיניום

כיום קיימים סוגים רבים של פרגולות אלומיניום שאפשר לבחור מהן ולכל אחת יש את היתרונות שלה. אפשר לחלק את הסוגים השונים לשתי קבוצות עיקריות – פרגולות סטטיות ופרגולות חשמליות, ובתוך הקטגוריות הכלליות הללו יש מבחר מגוון להפליא.

 • פרגולה תלויההפרגולה התלויה היא למעשה המשך לגג הבית. באמצעות מוטות תלייה אנחנו מחברים את הפרגולה אל הקיר החיצוני של הבית ומייצרים אזור מוצלל. היתרון הגדול ביותר של פרגולת אלומיניום תלויה הוא בכך שאפשר לקבע אותה במקומות שבהם אין אפשרת בעמודים תומכים או שמעדיפים לא לראות כאלה. לפרגולה תלויה מראה "צף" שנראה אסטטי יותר לסביבה.

 • פרגולת אלומיניום קבועה – זוהי הפרגולה המוכרת ביותר שדומה במובן מסוים לסוכה או לגזיבו. את הפרגולה מקבעים לאדמה עם קורות אלומיניום ועל ידי כך יש לנו שליטה מלאה על ההתאמה של הפרגולה לקרקע ולסביבה. מבנה הפרגולה הוא אמנם פשוט בדרכ אבל המבנה מאפשר גמישות בהתקנת סגירות, תקרה פתוחה או אטומה ובשילוב צבעים ופרופילים שונים

 • פרגולות אלומיניום דמוי עץ – יש אנשים שפחות מתחברים לנראות של פרגולות אלומיניום והם מחפשים מראה טבעי וחם יותר. פרגולות אלומיניום דמוי עץ מאפשרות את הטוב שבכל העולמות – גם את האיכות של פרגולות אלומיניום וגם את המראה של פרגולת עץ. אצלנו באלום עץ תמצאו את מצבעת האלומיניום המשוכללת בישראל והיחידה שמאפשרת ייצור של כל גוון וצבע שחושקים בו. לרוב לקוחות יעדיפו גם וגם כלומר פרגולה עם שילובים של מראה עץ לדוגמא עמודי הפרגולה בצבע רגיל אבל שלבים אחרים בגוון עץ כל אחד וההעדפה שלו. באלום עץ אין הגבלה על איזה סוג פרופיל יהיה בגוון עץ

 • פרגולות אלומיניום חשמליות – אולי המילה האחרונה בתחום הפרגולות הן הפרגולות החשמליות. מדובר על פרגולות שבתוכן מוטמעת מערכת ייחודית המאפשרת שליטה על שלבי הפרגולה כדי לשלוט בצורה המקסימלית על כמות האור

 • פרגולות חשמליות נאספות – לעומת הפרגלות החשמליות שבדרך כלל רק אפשר לשלוט על כיוון השלבים, הפרגולות הנאספות מאפשרות פתיחה וסגירה מלאה של הפרגולה כאוות נפשך. בדרך כלל סוג פרגולה זה מגיע עם בדים מיוחדים שמסוגלים גם לסנן את קרני השמש וגם לעצור את הגשם מלהפריע לנו ליהנות מהפרגולה
פרגולה אלומיניום- היתרונות

היתרונות של פרגולות אלומיניום

עם עובדות קשה להתווכח ולכן רצינו להציג בפניכם בדיוק מה הן היתרונות של פרגולות אלומיניום על פני סוגי הפרגולות האחרים.

 • כיסוי מרבי – פרגולות אלומיניום זמינות במגוון של גדלים ואצלנו באלום עץ אפשר לייצר בדיוק את גודל הפרגולה שאתם צריכים כך שמדובר על פתרון נהדר להצללות וקירוי של מקומות גדולים וקטנים כאחד.
 • בידוד – האלומיניום הוא חומר וורסטילי והוא מאפשר לנו לבצע בו כמה שדרוגים מבניים שיעשו את השימוש שלכם בפרגולה לנעים יותר. אפשר להוסיף לפרגולות אלומיניום קצף תרמי שיספק בידוד תרמי וגם יסייע בהפחתת הרעשים של הגשם הנופל על הפרגולה.
 • תחזוקה – אם נשווה את פרגולות האלומיניום לכל חומר גלם אחר אז נראה כי התחזוקה של פרגולות העשויות מאלומיניום היא הנוחה מכולם. למעשה מלבד לנקות עם צינור מים את הפרגולה מאבק ולכלכוך פעם בכמה זמן, אין צורך לעשות שום עבודת תחזוקה אחרת.
 • מחזיק מעמד לשנים – פרגולות אלומיניום מתגלות פעם אחר פעם כאלו אשר יש להן את תכולת החיים הארוכה מכולן. בעוד הברזל מחליד ומפתח קורוזיה והעץ מרקיב, האלומיניום לא מושפע מתנאי מזג האוויר והזמן וישמור על מראהו גם שנים ארוכות קדימה.
 • שליטה מלאה על העיצוב – האלומיניום הוא חומר גלם שנוח לעבד אותו והוא קל משקל בהשוואה לחומרי גלם אחרים. זה אומר שבפועל אנחנו יכולים לייצר כל עיצוב שאתם רוצים לפרגולה ובכך אתם יכולים להתאים את הפרגולה לסגנון הבית שלכם בצורה מושלמת. עוד דבר אחד שמייחד את האלומיניום היא העובדה שאפשר לצבוע אותו לכל צבע שרק רוצים.
 • הרכבה מהירה – בדומה לבניה קלה, גם הרכבת פרגולות אלומיניום היא מהירה וזריזה ולא משאירה אחריה עבודת ניקיון רבה. את החלקים השונים של הפרגולה אנחנו מייצרים במפעל שלנו בצורה כזו שכל מה שנדרש לאחר מכן זה להרכיב את הפרגולה במקומה.


מה מיוחד בפרגולות האלומיניום של אלום עץ?

כל אחת מהפרגולות שאנחנו מייצרים, כמו כל המוצרים שיוצאים מהמפעל שלנו, עוברת כמה שלבים של בקרת איכות כדי להבטיח שהיא עומדת בסטנדרטים שהיינו רוצים לקבל. האלומיניום שאנחנו עובדים איתו מגיע בצורת גלילים ממקורות אמינים ומאושרים. את כל שלבי העיבוד של האלומיניום אנחנו עושים אצלנו במפעל כדי שנוכל להבטיח את איכות ללא תחרות. מהרגע שהאלומיניום מגיע אלינו בשערי המפעל ועד שהוא יוצא אליך הביתה הוא מטופל בידיים מוסמכות ומקצועיות.

אנחנו עובדים גם עם לקוחות פרטיים אשר רוצים להתקין פרגולה בביתם, להם אנחנו מציעים גם את האפשרות להזמין את שירותי התקנה שלנו. אנחנו עובדים גם עם קבלנים, מתקינים ואנשי מקצוע אחרים שמחפשים חומרי גלם איכותיים לעבוד איתם. צרו אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים על פרגולות אלומיניום או על כל אחד מהמוצרים האחרים שלנו.

פרגולה אלומיניום - גלריה

פרגולה אלומיניום לבית פרטי
פרגולה אלומיניום בכניסה לדירה
פרגולה אלומיניום
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן