פרופילים אלומיניום

תוכן עיניינים

אצלנו ב"אלום עץ" תוכלו למצוא מגוון עשיר של פרופילים מאלומיניום.

ניתן להזמין אצלנו כל סוג של פרופיל אלומיניום, בכל אורך לפי מידה ובהתאם לצורך.

ניתן למצוא אצלנו:

 

התקשרו אלינו לקבלת פרטים על פרופילים קיימים במלאי.

מהיום קונים ישירו מהמפעל, ללא פערי תיווך (במידת הצורך ניתן גם להזמין דרכינו ישירות התקנה בבית הלקוח).

באפשרותנו לעמוד בכל הזמנה אשר היא, בין שמדובר על הזמנות גדולות ומורכבות ובין שמדובר על הזמנות פשוטות יותר. הצוות המנוסה והמיומן שלנו ישמח לספק בעבורכם את כל סוגי הפרופילים שאתם צריכים תוך כדי הקפדה מלאה על האיכות.

נגן וידאו

פרופילים מאלומיניום הם אבני היסוד של ענף

פרופילים מאלומיניום הם אבני היסוד של ענף הבניה כיום. אפשר למצוא פרופילי אלומיניום בתוך קירות המבנים, בפרגולות וקירויי מרפסות, מסגרות ומסילות לחלונות ואפילו בתצורה של חיפוי קיר מעוצב. חברת אלום עץ היא המובילה בישראל בעיבוד אלומיניום לצרכי התעשייה והראשונה להציע פרופילי אלומיניום בגוון עץ.

האלומיניום הוא היסוד הכימי השלישי בתפוצתו בקרום כדור הארץ ובגזרת המתכות זוהי המתכת הנפוצה ביותר בטבע. אך אף על פי שהאלומיניום נמצא בשפע מסביבנו, כדי שנוכל להשתמש בו בענף הבניה הוא צריך לעבור תהליכי עיבוד והשבחה קודם לכן. מפעל האלומיניום של אלום עץ עובד בשיתוף פעולה עם ספקיות האלומיניום האיכותיות ביותר בעולם, מה שמבטיח את חומרי הגלם הטובים ביותר שאפשר להשיג. בזכות הקשרים הטובים והישירים שלנו עם אותן ספקיות, באפשרותנו לסייע לכם בהזמנת פרופילים מאלומיניום לכל מטרה אשר יגיעו אליכם במהירות האפשרית.

פרופילים אלומיניום של חברת אלום עץ

היתרונות של פרופילי אלומיניום בענף הבניה

 • משקלה הסגולי של מתכת האלומיניום עומד על 2.5 גרם/סמ"ק מה שאומר בפועל שבבסיסם פרופילי האלומיניום הם קלי משקל. תכונה זו הופכת את השימוש בפרופילים מאלומיניום לפשוט יותר ולכזה שלא דורש הרבה ידיים עובדות.

 • כושר העמידות של פרופילי האלומיניום הוא גבוה מאוד ובזכותו אפשר להשתמש באלומיניום במגוון רחב של שימושים אשר דורשים כי חומר הגלם יחזיק עומסים רבים.

 • האלומיניום במצבו הגולמי, וגם במצבו המעובד לכדי פרופיל אלומיניום, נחשב לחומר גמיש כך שלמרות המשקלים הרבים שהוא מחזיק הוא לא נשבר.

 • במפעל האלומיניום שלנו באלום עץ אנחנו משביחים את פרופילי האלומיניום בשיטה הנקראת פסיבציה, שבמהלכה תכונותיו הטבעיות של האלומיניום משתפרות והאלומיניום הופך לעמיד לחלוטין בפני תהליכי חמצון ואינו מעלה קורוזיה וחלודה.

 • ייצור פרופילי אלומיניום הוא הליך אקולוגי בזכות העובדה שמרבית חומרי הגלם שבהם משתמשים בתעשייה כיום מגיעים מאלומיניום ממוחזר ובזכות ההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות במפעל האלומיניום שלנו באלום עץ הפחתנו את פליטת גזי החממה שלנו למינימום האפשרי.

 • האלומיניום מוליך חשמל ברמה גבוהה מאוד וזאת בנוסף להיותו מוליך תרמי איכותי.

 • את פרופילי האלומיניום אפשר לעצב ולעבד לכל צורה וגודל שצריכים, וכך אפשר לבצע התאמה מלאה של חומרי הגלם לדרישות הספציפיות של כל פרויקט ופרויקט.

שימושים בפרופילים מאלומיניום

התכונות הייחודיות של האלומיניום והעובדה שמדובר על חומר גלם וורסטילי מאפשר ייצור של פרופילים מודולריים שישמשו אותנו בהצלחה בכל פרויקט. זאת הסיבה שפרופילי האלומיניום משמשים אותנו בתעשיות רבות ובמגוון רחב של שימושים. להלן כמה מהשימושים הבולטים ביותר של פרופילים העשויים מאלומיניום.

 • גדרות אלומיניום
 • בנייה וסגירה של פרגולות אלומיניום
 • חיפויי אלומיניום למגוון שימושים (לחיפוי קירות חוץ, חיפוי מבנים, חיפוי קירות פנים ועוד).
 • מסילות וחלונות אלומיניום
 • דלתות אלומיניום
 • מבני אלומיניום לקירור
 • סגירת מרפסות
 • שילוב עם חומרים אחרים כמו למשל במקרה של פרופיל אלומיניום לקרמיקה

 

קטלוג פרופילי האלומיניום שלנו באלום עץ הוא מהגדולים והאיכותיים בארץ. במחסן האלומיניום שלנו תוכלו למצוא פרופילי אלומיניום מוכנים לשילוח כך שאתם יכולים לבצע הזמנות היום ולקבל את הסחורה ללא עיכובים.

פרופילים אלומיניום מטעם חברת אלום עץ
מעמיסים מכולה בפרופילים אלומיניום - "אלום עץ"

דברים שכדאי לדעת על פרופילי אלומיניום

האלומיניום כיום כבר לא מגיע רק בצבע מתכתי כמו שהיינו רגילים בעבר. כיום יש ברשותנו מצבעת אלומיניום משוכללת ומתקדמת אשר מאפשרת לנו לצבוע בעבורכם את פרופילי האלומיניום בכל צבע שתרצו – החל בדברים כמו פרופיל אלומיניום שחור, דרך פרופילי אלומיניום הצבועים באחד מצבעי קטלוג הצבעים RAL הנחשב לסטנדרט העולמי, ועד לאפשרות לצבוע פרופילי אלומיניום בגוון עץ כדי להעניק לכל הפרויקט מראה טבעי ועדין יותר.

פרופילי האלומיניום בקטלוג שלנו מיועדים לעבודות בניה מורכבות ולשם כך הם עומדים בתווי התקינה הקפדניים ביותר, לצד זאת גם מצבעת האלומיניום שלנו עומדת בתקינה הרלוונטית בכל הקשור לרעילות הצבעים וזאת כדי להבטיח שלאורך כל שלבי השימוש העבודה עם פרופילי האלומיניום שלנו תהיה בטוחה וידידותית לסביבה.

בנוסף על השימושים הרבים שיש לפרופילי האלומיניום בענף הבניה, האלומיניום מספק גם תכונות נוספות אשר הופכות אותו למתאים לשימוש גם בתחומים אחרים. כל למשל העובדה שלאלומיניום ישנן תכונות היפו אלרגניות ייחודיות ולמעשה הוא נחשב לסביבה נטולת חיידקים הופכים אותו לחומר גלם גם בעבור ייצור של כלים רפואיים וסניטריים. כפי שאפשר להבין מכל הדברים האלו, האלומיניום הוא בהחלט אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים ובעתיד השימוש בו צפוי לגבור עוד ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתקדם ונוכל לייצר פרופילי אלומיניום דקים עוד יותר, אך שעדיין ישמרו את תכונות האלומיניום.

פרופילים אלומיניום בשטח - חברת אלום עץ

שאלות ותשובות על פרופיל אלומיניום

התכונות האינהרנטיות של האלומיניום מספקות לפרופילי האלומיניום עמידות גבוהה במיוחד מפני פגעי מזג האוויר ומפני בלאי שנובע משימוש מתמשך. פרופילים מאלומיניום אשר חשופים, כמו למשל בגדרות אלומיניום או בפרגולות אלומיניום, לא דורשים תחזוקה מלבד שטיפה בזרם מים מדי כמה זמן כדי להוריד את האבק והלכלוך שהצטבר. אך מלבד זה, אין שום תחזוקה או דברים ייעודיים שנדרש לעשות כדי לשמור על פרופיל האלומיניום.

היתרון הגדול ביותר שיש לאלומיניום הוא בכך שמדובר על חומר גלם נוח ופשוט לעבודה ברמה כזו שאין שום צורך לעבוד עם איש מקצוע. האלומיניום נחשב לחומר גלם שקל לעבוד איתו מבחינה פיזית, אך גם מבחינה טכנית העבודה איתו לא מסובכת מדי ואם יש לכם את כל הכלים הנדרשים ואת הוראות ההרכבה אתם בוודאי יכולים להתמודד עם האתגר בכוחות עצמכם.

באלום עץ אנחנו מאמינים כי לכל אחד ואחת מגיעה האפשרות לעבוד עם חומרי גלם איכותיים ולכן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המובילים בישראל, אך אנחנו מספקים ומשווקים את מוצרינו גם ללקוחות פרטיים שמעוניינים לבצע עבודות בהרכבה עצמית.

פרופיל אלומיניום מודולרי הוא למעשה מבנה שמורכב מפרופילים המחוברים זה לזה ללא ריתוך וללא חיתוכים מיותרים. באמצעות תכנון קפדני והתאמה מלאה של כל אחד מפרופילי האלומיניום לתוכנית המתאר אנחנו מייצרים פרופיל חכם שיכול לשמש אותנו לטובת מתקנים מורכבים יותר כמו עגלות, מבנים רבי קומות, מעמדים ועוד.

לא. תווי התקינה הם בהתאם לשימוש הסופי, כך למשל יש תקינה ייחודית שעוסקת במידת האטימות של החלונות והדלתות (ת"י 1068) ויש תקינה ייחודית שעוסקת בחומרי הגלם של הבניה הירוקה (ת"י 5281), אך אין תקינה אחידה לנושא האלומיניום בכללותו.

ההבדל באיכות פרופילי האלומיניום נובע בראש ובראשונה בחומרי הגלם שבהם משתמשים לייצור ועיבוד האלומיניום. במקרים מסוימים מפעלים חוסכים כסף על ידי ערבוב של מתכות אחרות ופסולת תעשייתית עם האלומיניום, אך אנחנו באלום עץ עובדים רק עם יצרני אלומיניום וספקי אלומיניום שמספקים חומר גלם ברמת האיכות הגבוהה ביותר שאפשר.

לוגו עם רקע כחול עם תבנית של "אלום עץ" - SLAMA METAL PROFILES - גודל 3
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן