גדר אלומיניום הייטק

תוכן עיניינים

גדר אלומיניום הייטק - א. סלמה אלום עץ

ממש כמו שענף ההייטק נתפס בציבור הרחב כמקצוע אלגנטי ומלא קלאס, כך השם גדרות הייטק מרמז על מוצר עדין ואלגנטי וכשמדובר בגדר אלומיניום הכוונה היא לגדר עם שלבים דקים יותר ופרופיל בעל עיצוב חדשני ושונה ממה שהיה מקובל בעבר.

גדר אלומיניום הייטק – מה זה?

הדבר הכי מיוחד במראה גדר אלומיניום הייטק זו העובדה שאף על פי שהגדר עצמה חוסמת גישה בין הרחוב לבין הבית, המראה שמתקבל מתוך הבית הוא כזה המשרה אווירה פתוחה ומשוחררת. לעומת גדר גינה עם שלבים עבים בגינה ומייצרת לנו תחושה של אטימות מוחלטת, גדר הייטק מבוססת על שלבים עדינים, בצבעים כהים (שחור וגווני אפור) עד גוונים כסופים המשווים לגדר מראה חדשני, עדכני והייטקיסטי כמו שאומרים.

בחברת א.סלמה "אלום עץ" תמצאו את גדרות ההייטק האיכותיות בישראל, והיחידות אשר מגיעות במגוון רחב של צבעים לבחירתכם – כולל האפשרות גם לגדר אלומיניום בגוונים המבוקשים של צבע עץ. במחסן האלומיניום שלנו תמצאו את כל הפרופילים המקובלים בשוק בכל צבע ובכל עובי וגודל שתצטרכו.

לפרטים והזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום.

מוצרים נוספים מבית "אלום עץ" (ניתן להזמין כולל הרכבה בבית הלקוח):

פרגולות מאלומיניום >>>

חיפויי אלומיניום >>>

נגן וידאו

הקריטריונים לאיכות גדר אלומיניום הייטק

כמו בכל מוצר גם בדגמי ההייטק יש הבדלי איכות אשר משפיעים על המוצר המוגמר (אף על פי שבכל דגמי ההייטק חומר הגלם הוא אלומיניום, לא כל הפרופילים דומים באיכותם). במקרה הזה איכות הגדר תימדד על בסיס מספר קריטריונים קבועים:

  • עובי האלומיניום: הפרמטר שלו ההשפעה הגדולה ביותר על איכות הגדר הוא עובי האלומיניום. אלו אשר מנסים לחסוך כסף יחפשו פרופיל דק מאוד, אך בעוד שבמבט ראשון אי אפשר להבחין בהבדלים בין גדרות עם פרופיל דק לבין גדרות עם פרופיל עבה, לאורך זמן החסכנות לא תמיד משתלמת. פרופיל דק מאוד מתעקם בכל מכה, ברגים נתלשים ממנו ובגלל חוזק כללי נמוך קורות ארוכות יקבלו עיוות צורה או שידרשו יותר עמודי תמיכה.
  • צבע פרופיל: כיוון שגדרות בדרך כלל מיועדות לעמוד בחצר ועתידות להיות חשופות לפגעי מזג האוויר ולתהליכי בלאי טבעיים, חשוב להקפיד על כך שהגדר תעבור הליך פסיבציה ולאחר מכן ישתמשו בשיטות צביעה איכותיות אשר מבטיחות כי הצבע יישאר על הגדר האלומיניום לתמיד. גדר אלומיניום הייטק שעברה תהליכי צביעה איכותיים מגיעה ללקוח ללא שריטות ובזכות הליך הפסיבציה, הגדר יכולה להתמודד גם באזורי אקלים קשה. כך לדוגמה לגדר אשר אמורה להיבנות ליד הים נדרש להשתמש בשיטות צביעה ייחודיות ולהשתמש בצבע מיוחד לעמידות גבוהה יותר.
  • גדר עם שלבים מולחמים או מותקנים בהברגה – כדי להגיע למראה הייטקי אפשר לעבוד עם גדרות אלומיניום עם שלבים מולחמים וגם עם גדרות אלומיניום שבהן השלבים מוברגים, אך חשוב לבחור בגדרות אלומיניום אשר מיוצרות במפעל איכותי כדי להיות בטוחים שהשלבים יישארו במקומם. מבחינה עיצובית אין הבדל בין שתי שיטות ההרכבה האלו וכך שמדובר על העדפות הלקוח, המתקין וייעוד המערכת.

לסיכום,

גדר הייטק הוא מוצר  פופולארי ואהוב מאוד בישראל (גם גדר זו אופנה) בשל המראה המיוחד והאווירה שהמערכת משרה בתוך ומחוץ לשטח הנכס המגודר

מעט לעט רואים פרופיל חדש לקטגוריית הייטק וסביר להניח שהמגמה תמשיך גם בתקופה הקרובה.

אנו משתדלים להחזיק את הפרופילים החדשים ביותר ובוודאי שגם בקטגוריית ההיטק.

היום ניתן ליהנות מקנייה ישירה מהמפעל, ללא פערי תיווך ובראש שקט, כולל התקנה.

שאלות ותשובות על גדרות אלומיניום הייטק

באופן עקרוני אפשר להרכיב ולהתקין גדרות הייטק לבד ולנו ב"אלום עץ" יש אפילו ערכות הרכבה עצמית של מגוון גדרות אלומיניום, כולל גדרות אלומיניום הייטק. אם נדרש אנחנו מספקים  גם שירותי הרכבה לגדרות בבית הלקוח.

קולקציית גדרות ההייטק שלנו ב"אלום עץ" מעוצבות בצורה ייחודית כך שאין הבדל לכיוון שלבי הגדר, למעשה רק צריך להשחיל את השלבים בקלילות על גבי העמודים והיא כבר תיראה נפלא גם מבחוץ וגם מבפנים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולראות את מגוון הגדרות שלנו העומד לבחירתכם.

גדר אלומיניום הייטק היא גדר עם עיצוב נקי וחלק. הדבר הראשון שתבחינו בו בגדרות מסוג זה יהיה שכל השלבים האופקיים מושחלים אל תוך העמודים התומכים וכך מתקבל מראה אלגנטי, נקי ומרשים. בנוסף הצבעים שמאפיינים גדר שכזו הם בדרך כלל כהים, אפורים וכסוף.

גדר הייטק מתאימה לכל מקום ולכל מטרה. למעשה יצא לנו כבר להתקין גדרות מסוג זה בבתים פרטיים, תיחום של אזורי משרדים ואפילו במפעלים.

לוגו עם רקע כחול עם תבנית של "אלום עץ" - SLAMA METAL PROFILES - גודל 3
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן