פרגולות אלומיניום חשמליות

תוכן עיניינים

פרגולות אלומיניום חשמליות - א. סלמה אלום עץ

פרגולות אלומיניום חשמליות הן המילה האחרונה בתחום הפרגולות וכיום כמעט בכל בית ניתן לראות  מחליפות את הפרגולות הישנות, המרקיזות עם הפתיחה הידנית.

פרגולות אלומיניום חשמליות מאפשרות שליטה מלאה על כל שלב ושלב בפרגולה. זה אומר שבפעולה פשוטה כמו לחיצה על שלט אנחנו יכולים לפתוח ולסגור את גג הפרגולה באופן מלא. בזכות כך פרגולות הן כבר לא רק אלמנט הצללה או קירוי, אלא הן אלמנט דקורטיבי פונקציונלי שאפשר לשלוט עליו כאוות נפשנו.

** את כל הפרגולות שלנו ניתן גם לקבל מעכשיו בגוון עץ המבוקש!

 מוזמנים ליצור אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללא פערי תיווך, היישר מהמפעל וכולל התקנה!

מוצרים נוספים שלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>

חיפוי אלומיניום >>

נגן וידאו

פרגולות האלומיניום החשמליות של אלום עץ

בחברת "אלום עץ" השקענו מאמצים עילאיים כדי להציע את המוצר האיכותי בישראל. אנחנו לא רק משווקים ומתקינים את הפרגולות שלנו, אנחנו גם מייצרים אותן בעצמנו וכך אנחנו יכולים להבטיח את איכותן בצורה וודאית. הפרגולות שלנו מיוצרות מאלומיניום איכותי, ותוך כדי יישום של פונקציות ייחודיות המבטיחות את עמידות התוצר הסופי בפני פגעי מזג האוויר.

באפשרותנו לייצר כאמור פרגולות בעבור לקוחות פרטיים, להם אנו מספקים את כלל השירותים הנלווים כולל ביצוע ההתקנה בפועל, אך יש לנו את האפשרות גם לייצר פרגולות אלומיניום חשמליות בסיטונאות בעבור קבלנים ומתקינים שמחפשים פרגולות איכותיות שאפשר לסמוך עליהן. בעזרת צוות העובדים המסור שלנו ובדיקות האיכות המקיפות שאנו מבצעים לאורך תהליך הייצור, אנחנו מתחייבים תמיד לספק את המוצר המוגמר האיכותי ביותר.

למה אני צריך דווקא פרגולה חשמלית מאלומיניום?

קיימים סוגים רבים של פרגולות וחברות רבות משווקות פרגולות זולות שעשויות מחומרים מתבלים כמו עץ או מתכת. אומנם לפרגולות מסוג זה ישנם היתרונות שלהם, אך אם נשווה את היתרונות אל מול החסרונות נראה כי מלבד האלמנט האסתטי פרגולות האלומיניום מנצחות בכל פרמטר. האלמנט האסתטי והעיצובי הוא בוודאי חשוב לרבים ולכן אנחנו מאפשרים ללקוחותינו לעצב את הפרגולה שלהם כרצונם. כשמתקינים פרגולה מאלומיניום נהנים גם מהשימוש באלומיניום, חומר הגלם הכי איכותי שיש וגם ניתן לקבל לקבל את הפרגולה בנראות מדהימה בכל צבע שרוצים ואפילו בגוון עץ המבוקש!

הפונקציה הבסיסית של כל פרגולה, קירוי והצללה, מסייעת לשדרג את איכות החיים באופן דרסטי, אך היא גם שמה חסמים על השימוש היום יומי במרפסת או בחצר. כאשר אנחנו מציבים פרגולה רגילה, אנחנו למעשה לא יכולים ליהנות מהשטח המוצל כפי שהיינו רוצים בכל עת, גם בגלל העמודים התומכים וגם כי השמש תוסתר על ידי הפרגולה שגם עשויה למנוע מרוחות לצנן אותנו. פרגולה חשמלית לעומת זאת מאפשרת לנו לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה כי אנחנו יכולים לפתוח ולסגור את הפרגולה והעובדה שהיא מחוברת בבסיסה לקיר המבנה פותחת בפנינו את כל האפשרויות לניצול השטח.

פרגולה אלומיניום חשמלית - שלבים נפתחים

היתרונות של פרגולה חשמלית מאלומיניום

 • האלומיניום נמצא בדרך כלל בשלדה של הפרגולה ובזכות היות האלומיניום חומר גלם בעל תכונות מבניות חזקות, אך גם כזה שנוח לעבוד איתו והוא קל משקל, הוא מאפשר לנו לייצר פרגולות בכל הגדלים בלי שנצטרך לדאוג לקריסת המבנה תחת העומס.
 • המנגנון החשמלי של הפרגולה הוא כמובן היתרון המובהק ביותר – בעזרת מערכת ייעודית אפשר לשלוט על פתיחת וסגירת הפרגולה ברמת השלב וזה בפני עצמו יתרון עצום שאין לאף פרגולה אחרת. במקרה שאתם דואגים מקצר חשמלי או בעיה אחרת, הפרגולות מגיעות גם עם מנואלה ידנית לפתיחה וסגירה.
 • במרבית המקרים נשתמש בבד PVC בתור גג הפרגולה. ה – PVC הוא בד שמסנן את קרני השמש ומונע מרוחות לחדור פנימה, אך הוא לא בד כבד והוא מעניק מראה נעים ואסתטי. נוסף על האלומיניום אפשר לבחור גם חומרי גלם אחרים שישמשו כגג וביניהם סנטף, בד שמשונית ועוד פתרונות נוספים.
 • ברמת התחזוקה פרגולות אלומיניום נחשבות לנוחות ביותר. גם האלומיניום וגם ה – PVC הם חומרים שמחזיקים מעמד לאורך שנים רבות גם תחת פגעי מזג אוויר קיצוניים. אבל מה שמעניין אותנו יותר זה שמלבד שטיפה בצינור לא נצטרך לדאוג לניקיונות ולתחזוקה.
 • בניגוד לפרגולה מתכווננת שעליה אפשר לשלוט עד לרמה מסוימת, פרגולה חשמלית מאלומיניום יכולה להיעלם לגמרי בעת הצורך. בעזרת התקנה של תושבת ייעודית בבסיס קיר המבנה אנחנו מייצרים לפרגולה מעין בית שאליו היא מתכנסת כאשר לוחצים הכפתור וממנו היא יוצאת בעת הצורך.
 • פרגולת אלומיניום חשמלית, אם מיוצרת כראוי, יכולה להגיע בכל גודל ועובי שהפרויקט דורש. משמעות הדבר שפרגולה מסוג זה מתאימה גם לבתים פרטיים, גם לבניינים משותפים וגם לפרויקטים ציבוריים. נכון לרגע זה פרויקט הפרגולה הגדול ביותר בישראל מתפרש על פני שטח שעולה על 1640 מטרים רבועים.

 

דברים שחשוב לדעת על פרגולות אלומיניום חשמליות

 • כל אחד משלבי הפרגולה מגיע כאשר בתוכו מוחדר חומר ייחודי שמפחית את עוצמת הרעש
 • העובי המינימלי המומלץ הוא 2 מ"מ אשר מקנים עמידות גבוהה ויכולות בידוד איכותיות
 • אפשר לשנות את כיוון השלבים כך שישמשו כאמצעי ניקוז מי גשמים
 • כדי למנוע חדירת מים כל המנועים והאזורים הרגישים מוגנים מפני מים ברמת IP65
 • אפשר לשלוט על זווית השלבים בצורה מלאה בעזרת ארבעה צירים המורכבים בכל שלב ושלב
 • הליך ההתקנה אומנם תלוי בגודל הפרגולה, אך גם התקנה מורכבת מסתיימת בתוך כמה שעות בודדות
 • פרגולות אלומיניום בכללותן מסייעות לחיסכון אנרגטי על ידי צמצום השמש הישירה שחודרת הביתה
 • אפשר להתקין פרגולות אלומיניום חשמליות בכמעט כל מקום שרוצים
פרגולות אלומיניום חשמליות - צבע שחור

שאלות ותשובות על פרגולות אלומיניום חשמליות

כן בהחלט. הפרגולה החשמלית לגמרי אטומה לגשם כשהיא במצב סגור.

בהחלט כן. חשוב שתהיה רק נקודת חשמל זמינה באזור ההתקנה של הפרגולה, אנחנו נדאג לחיבור של נקודת החשמל עצמה למערכת הפרגולה כחלק מההתקנה

בהחלט כן. כל הפרגולות שלנו כולל הפרגולות החשמליות יכולות להגיע עם שלבים בצבע דמוי עץ המבוקש.

כן. פרגולה חשמלית יכולה להיות גם תלויה וגם עומדת בהתאם למה שתבחרו ולסוג ההתקנה.

לוגו עם רקע כחול עם תבנית של "אלום עץ" - SLAMA METAL PROFILES - גודל 3
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן