חיפוי קירות חוץ דמוי עץ

תוכן עיניינים

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - א. סלמה אלום עץ

כדי להעניק לבית מראה נוצץ וחדש לא צריך להתחייב לפרויקט תמ"א 38, אפשר פשוט לבצע חיפוי לקירות החוץ באלומיניום דמוי עץ. חיפוי קירות ומבנים באלומיניום דמוי עץ הוא אחד מהתחומים המרכזיים שלנו ב - א. סלמה "אלום עץ". עד היום סיפקנו וביצענו מאות חיפויי קירות חוץ דמוי עץ העשויים מאלומיניום איכותי. באפשרותנו להציע לכם מגוון של חיפוים מהקטלוג שלנו ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך (אנחנו המפעל היחיד בארץ שמייצר אלומיניום דמוי עץ).

להזמנות ופרטים נוספים – צרו איתנו קשר

פרויקט חיפוי קירות חוץ דמוי עץ

נגן וידאו

חיפוי קירות חוץ באלומיניום דמוי עץ

אין ספק שלמראה של חיפוי קיר מעץ יש את הקסם והייחוד שלו, ויחד עם זאת, רבים בשנים האחרונות גילו את האפשרות של חיפוי קירות באלומיניום דמוי עץ - כך שניתן ליהנות משני העולמות, גם מהאיכות הבלתי מתפשרת של אלומיניום וגם מהנראות של צבע עץ.

בתמונה למטה אתם יכולים לראות עד כמה חיפוי הקירות החיצוני של הבית משדרג את נראות הבית. בשנים האחרונות, יש עלייה עצומה בביקוש לחיפוי אלומיניום דמוי עץ בין אם מאדריכלים וקבלני ביצוע הנמצאים בתהליך תכנון / ביצוע של בניית בית פרטי או בניין או מלקוחות פרטיים שמחליטים לשדרג את הבית הפרטי שלהם באמצעות חיפוי חוץ בגוון עץ כאשר הם רוצים מינימום תחזוקה ומינימום הוצאות עתידיות - ומכאן הפתרון המתבקש הוא חיפוי אלומיניום בגוון עץ.

פרויקט חיפוי קירות חוץ דמוי עץ
בית פרטי - עיצוב אדריכלי עם חיפוי קירות חוץ באלומיניום דמוי עץ

מעבר לנראות, יש עוד מספר יתרונות נוספים שהופכים את הבחירה בחיפוי אלומיניום - כבחירה המועדפת על אדריכלים ומעצבי פנים והופכים את האלומיניום דמוי העץ למוצר מבוקש ביותר בשנים האחרונות.

 

 חיפוי קיר חוץ מעץ

חיפוי קיר חוץ מאלומיניום דמוי עץ

עמידותעץ הוא חומר גלם אשר מושפע רבות ממזג האוויר. כאשר יורד גשם בחוץ, הגשם מחלחל אל תוך העץ ופוגם בו. גם השמש פוגעת בעץ ולכן צריך לתחזק כהלכה חיפויי קיר חוץ העשויים מעץכל חיפויי האלומיניום עוברים תהליך השבחה שנקרא פסיבציה. זהו תהליך שמונע מהאלומיניום להחליד ולפתח קורוזיה. זהו כמובן יתרון אדיר, אך הוא מצטרף גם לעובדה שהאלומיניום הוא חומר חזק שלא נשבר או נסדק וכך מתקבל חיפוי קיר שאין צורך לתחזק אותו ובכל זאת הוא נשאר שלם גם לאחר שנים רבות
התקנההתקנה של חיפוי עץ היא תהליך ארוך ומורכבהתקנת חיפוי אלומיניום לקיר חיצוני הינה פשוטה ומהירה
משקלעץ הוא חומר גלם בעל משקל רב (הסיכוי להתפרקות גבוה יותר)משקל האלומיניום נמוך מאוד. למעשה, האלומיניום נחשב לאחת מהמתכות קלות ביותר שקיימות.
יציבות המבנהכיוון שמשקלו של העץ גבוה, צריך לתכנן את ההתקנה בצורה כזו שהמשקל הנוסף לא יכביד על המבנה.אלומיניום הוא קל משקל ובעל גמישות.
מראהבהתאם לסוג העץ שתבחרואפשר לבחור כל צבע וגוון עץ שרוצים
אקולוגיקיימים חיפויי עץ שמקורם מעץ ממוחזר, אך הם אינם שכיחים בשוק ומחירם גבוה יותר.כ – 90% מהאלומיניום שנמצא בשימוש בתעשייה מקורו באלומיניום ממוחזר

מוצרים נוספים שלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>

פרגולות אלומיניום >>

ב"אלום עץ" אתם רוכשים ישירות מהמפעל, ללא פערי תיווך (ועכשיו גם עם התקנה).

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - איך עושים את זה?

במפעל האלומיניום שלנו באלום עץ, חיפוי קיר דמוי עץ נעשה בכמה אופנים:

  • פיתוח פרופילי חיפוי ייחודים לחברת א.סלמה בלבד ואותם אפשר להשיג רק מהחברה או מסוכן מורשה.
  • ציפוי פרופיל חיפוי אחר הקיים בשוק וציפוי הפרופיל בגוון עץ.
  • כל פרופיל אלומיניום יכול "להפוך" לעץ ולשמש חיפוי ולאחרונה ארכיטקטים ומעצבי פנים רבים משתמשים במודל זה.

היתרונות בקנייה ישירה מהמפעל של חיפוי קירות דמוי עץ

בחברת א. סלמה "אלום עץ" אנו מציעים לכם את הגמישות הגבוהה ביותר שאפשר לקבל ואנחנו מאפשרים לכם להזמין חיפוי קיר חוץ בכל גוון עץ שתצטרכו. אנחנו החברה היחידה בישראל שיכולה להציע זאת מכיוון שב"אלום עץ" אנחנו צובעים את האלומיניום בעצמנו ולא נשענים על יבוא. לקוחותינו יעידו כי היתרון בכך ניכר כמעט בכל אחד ואחד מהפרויקטים המשותפים שלנו.

כל מי שעובד בתחום הבניה יודע לומר שאין פרויקט שלא יהיו בו אזורים שדורשים התייחסות מיוחדת - והפתרון להבלטה שמשדרגת את הנראות הוא כמובן שימוש בחיפוי אלומיניום דמוי עץ. רק אצלנו ב"אלום עץ" אפשר לקבל תוצאות מושלמות לכל פרויקט, כולל תמיכה עתידית בשינויים, שכן הכול נעשה אצלנו במפעל ולכן לכם יש שליטה מלאה על כל חומרי הגלם של הפרויקט. (יתרון נוסף בייצור המקומי הוא שכל קבלן יכול להגיע אלינו למפעל עם תמונה של פרויקט אחר ולקבל מאיתנו את כל המידע וחומרי הגלם כדי שיוכל לבצע פרויקט דומה).

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - פרויקטים

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - בית פרטי
חיפוי קיר חוץ בבית פרטי - דמוי עץ

שאלות ותשובות על חיפוי קירות חוץ דמוי עץ

באפשרותנו לעבוד גם עם אנשי מקצוע וגם עם הסקטור הפרטי, כמו למשל וועדי בתים. יש לנו צוותים מקצועיים שיכולים לבצע את ההתקנה של חיפוי קירות החוץ בעבורכם.

ככל הנראה שתמצאו את גוון העץ שאתם מחפשים אצלנו. במצבעת האלומיניום שלנו ניתן למצוא את מגוון עשיר ביותר של גווני עץ.

אנחנו מבצעים חיפויים בכל הצבעים. יש לנו קולקציות שלמות של חיפויי קירות חוץ בצבעים נוספים כמו אלומיניום מתכתי למראה מודרני ומינימליסטי, ומובן שאת כל קטלוג צבעי ה-RAL.

פשוט שוטפים במים. זה כל מה שצריך לעשות בכדי לשמור על המראה המרשים של חיפוי הקיר - וגם זה לא הכרחי.

בהחלט כן. כל המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר שקיימים. זה כולל תקני ייצור, תקני עמידות באש, תקנים הנדסיים ועוד.

המחיר של חיפוי קירות חוץ משתנה בהתאם לגודל הפרויקט. באופן עקרוני אפשר להגיד שמחשבים את המחיר לפי גודל השטח הנדרש לחיפוי ועובי וסוג האלומיניום שישמש לחיפוי. יש עוד אלמנטים נוספים שמשפיעים על המחיר, כמו סוג החיפוי והריקוע, אבל כדי להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת, אנא צרו איתנו קשר ובהתאם לנתוני השטח שלכם נוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת ומפורטת.

לא. בשונה מחיפוי קירות פנים שהתקנה באופן עצמאי אפשרית, גם אם לא מומלצת, כאשר מדובר על התקנה של חיפוי קירות חוץ חובה לעבוד עם איש מקצוע שלו הניסיון המקצועי הדרוש. חשוב לזכור כי מדובר על עבודה בגובה שטומנת בחובה תקנות ודרישות ספציפיות.

חיפוי דמוי עץ - פרויקט חיפוי חוץ למבנה
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן