פרגולה אלומיניום למרפסת

תוכן עניינים

פרגולה אלומיניום למרפסת - א. סלמה "אלום עץ"

אם חשבנו שפרגולה למרפסת יכולה להיבנות רק מעץ? כדאי שתכירו את הפרגולה מאלומיניום למרפסת. בשנים האחרונות אפשר לראות קפיצה טכנולוגית עצומה ביכולות העיבוד של האלומיניום ובעזרת המכונות החדישות שברשותנו במפעל "אלום עץ", אנחנו מסוגלים לייצר פרגולות אלומיניום המיועדות למרפסות באיכות הגבוהה ביותר וברמת בטיחות גבוהה ביותר.

אין בית בישראל שאין לו מרפסת או חצר, אבל בעוד מזג האוויר נעים ושמשי במרבית הזמן, אנחנו רוצים להיות מסוגלים ליהנות מהשטח הפתוח שלנו בכל זמן שהוא. פרגולת אלומיניום משדרגת כל חלל והופכת אותו למושלם בעבור אירוח ושהייה בחוץ בזכות יכולות ההצללה וההגנה מפני הגשם משודרגות.

נגן וידאו

למה לבחור בפרגולה מאלומיניום?

 • התקנה מהירה – אחד היתרונות המובהקים שיש לפרגולה אלומיניום זה מהירות ההרכבה והעובדה שאפשר לבנות פרגולה מאלומיניום במרפסת בתוך שעות בודדות.

 • עבודה נקייה – בזכות פתרונות הבניה הקלה שבהם משתמשים בעת ההתקנה, הליך העבודה נקי ולא משאיר לאחריו בלגן.

 • הצללה אולטימטיבית – בין כל סוגי הפרגולות הקיימות, פרגולות אלומיניום נחשבות לוורסטיליות ביותר ולאלו שמספקות הצללה ברמה הגבוהה ביותר.

 • משקל נמוך – אלומיניום הוא חומר קל משקל וכפועל יוצא מכך משקלה של פרגולה העשויה מאלומיניום הוא קל ויחד עם זאת האלומיניום מספק חוזק מבני יציב במיוחד.

 • עיצוב בהתאמה אישית – אולי הדבר שחשוב ביותר למרביתנו זה היכולת לבחור את עיצוב הפרגולה, בפרגולה אלומיניום למרפסת אפשר לשלוט באופן מדויק בגימור ובעיצוב של המוצר.

 • בידוד איכותי – פרגולה אלומיניום למרפסת יכולה גם להיות בנויה מפנל מבודד המורכב משני לוחות אלומיניום שביניהן ישנה שכבת בידוד של פוליסטירן מוקצף הנחשב לחומר הבידוד האקוסטי והתרמי האיכותי מכולם.

 • כיסוי כולל – אפשר לייצר פרגולת אלומיניום למרפסת בכל גודל ותצורה שרוצים, מה שמבטיח כי כל אזור שנרצה יהיה מקורה ומוגן.

 • תחזוקה – האלומיניום עומד בגבורה בכל מזג האוויר והוא עושה זאת בצורה כזו שלא תדרוש מאתנו תחזוקה כלל וכלל, מלבד אולי שטיפה במים פעם בכמה זמן.
פרגולה אלומיניום למרפסת - היתרונות

מה מיוחד בפרגולות האלומיניום של אלום עץ?

חברת "אלום עץ" שמה לה למטרה לייצר ולספק פתרונות לענף הבניה מאלומיניום משובח. האלומיניום נחשב במשך שנים לחומר גלם איכותי שמאפשר בניה של מבנים רבים, אך בעזרת החידושים הטכנולוגים שברשותנו הצלחנו לקחת את פרופילי האלומיניום לפרגולות אל הצעד הבא ולהקנות להם נוסף על כך גם מראה מרהיב בגוון עץ לבחירתכם.

פרגולות האלומיניום למרפסת שלנו נחשבות לאיכותיות במיוחד והן מחזיקות מעמד שנים רבות קדימה. אחד הדברים החשובים לנו ביותר, מלבד איכות מוצרינו, זה הנראות והאסתטיקה וזאת הסיבה שאנחנו מאפשרים ללקוחותינו לשלוט באופן מלא בנראות הפרגולה. בזכות העובדה שאנחנו מייצרים את כל חלקי הפרגולה בעצמנו, אנחנו יכולים לייצר אותם כך שיתאימו זה לזה בצורה נוחה להרכבה שגם תעניק את ההגנה האיכותית ביותר מפני גשם ושמש.

אנחנו מספקים כמה סוגים של פרגולות אלומיניום למרפסת, כאשר הסוגים הפופולריים ביותר הם:

 • פרגולה תלויה מאלומיניום – בעזרת משקלה הקל של פרגולת אלומיניום המיועדת למרפסת והמחברים הייחודיים שאנחנו מייצרים בעבורה, אנחנו יכולים לחבר את הפרגולה כך שתהיה המשך ישיר לבית ולא נצטרך להשתמש בעמודים תומכים או בקונסטרוקציה שתגזול משטח המרפסת (לפרטים נוספים על פרגולה תלויה)

 • פרגולת אלומיניום קבועה – פרגולת אלומיניום קבועה למרפסת היא הפתרון הפשוט והמוכר ביותר, אך אין ספק שפתרון זה הוא גם אחד האמינים והאיכותיים ביותר שקיימים עד היום וזאת בזכות השדרוגים שהוכנסו בתוך האלומיניום בעת הייצור.

 • פרגולת אלומיניום חשמלית – הפרגולה החשמלית היא למעשה פרגולת אלומיניום למרפסת הבנויה בצורה ייחודית שמאפשרת לכל אחד משלבי הפרגולה לנוע בצורה אינדיווידואלית בעזרת מנגנון חשמלי המאפשר שליטה מלאה על שלבי הפרגולה ועל חדירת האור למרפסת.

 • פרגולת אלומיניום נאספת – הפרגולה הנאספת היא שלב אחד מתקדם יותר מהפרגולה החשמלית. מדובר על פרגולה ייחודית מאלומיניום שלא רק מאפשרת לנו פתיחה וסגירה של השלבים אלא אפשר ממש לקפל ולפתוח את כל הפרגולה וליהנות מהמרפסת במלואה מתי שנרצה.

 • פרגולות סגורות מאלומיניום – עוד סוג פרגולה שאנחנו מייצרים ב"אלום עץ" הוא פרגולות סגורות שאפשר לשלב בהן מנגנונים אחרים כדי לשלוט באופן מלא על אלמנט הסגירה. כך למשל אפשר לשלב זגוגית או בד שמשונית ואפילו פנל מבודד איכותי.


למה לבחור בפרגולת האלומיניום של אלום עץ?

 • אנחנו עובדים באופן שוטף עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. באפשרותנו למלא הזמנות סיטונאית והזמנות בודדות ברמת הדיוק והאיכות הגבוהה ביותר ובמהירות חסרת תקדים.
 • אצלנו האיכות היא הדבר החשוב ביותר. לפני שאנחנו מוציאים כל מוצר שיוצא מפס הייצור שלנו, אנחנו מבצעים עליו בדיקות איכות קפדניות כדי להבטיח שהוא עומד בכל תווי התקן הנדרשים.
 • המחירים שלנו הם מהתחרותיים ביותר שיש בשוק וזאת בלי שתאלצו להתפשר על איכות המוצרים.
 • במידת הצורך אנחנו מספקים שירותי התקנה מלאים עם אחריות נלווית.
 • את כל מוצרי האלומיניום שלנו, ובראשת את פרגולת האלומיניום למרפסת, אפשר להזמין בכל גווני העץ הקיימים.
 • הלקוחות שלנו הם כמו משפחה בעבורנו והתגובות הנלהבות שאנחנו מקבלים מהם לאורך השנים מעידה כי אנחנו עושים משהו כראוי.
 • המפעל שלנו הוא הראשון מסוגו בישראל שמציע ייצור פרופילי אלומיניום איכותיים בגוון עץ ובאפשרותנו לייצר עוד מוצרים מלבד פרגולות כמו מחסנים, סגירות חורף ועוד.


לפרטים נוספים ולהזמנות – התקשרו אלינו עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל הנדרש.

פרגולה אלומיניום למרפסת - גלריה

פרגולה אלומיניום למרפסת - 4
פרגולה אלומיניום למרפסת - בהתאמה אישית
פרגולה אלומיניום למרפסת - 5
פרגולה אלומיניום למרפסת - 6
פרגולה אלומיניום למרפסת
לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן