השיקולים בבחירת גדר אלומיניום לגינה

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים להתקין גדר אלומיניום בגינה או בבית וליהנות מהיתרונות הרבים של האלומיניום. כחברה אשר מתמחה בצביעה וחיתוך של אלומיניום, אנחנו רוצים להציע לכם את המדריך המלא לגדרות אלומיניום עם דגשים שחשוב שתכירו לפני שאתם קונים גדר רגילה מעץ.

מוצרים נוספים שניתן למצוא אצלנו ב"אלום עץ":

גדרות אלומיניום >>>
פרגולה אלומיניום >>>
חיפוי אלומיניום >>>

את המוצרים מזמינים ישירות מהמפעל ללא פערי תיווך ועכשיו גם כולל התקנה!!!

לפרטים נוספים והזמנות - צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

היתרונות בבחירה באלומיניום לבניית גדרות

אפשר להצביע ולדבר על סיבות רבות אשר הובילו לכך שגדרות אלומיניום לגינה נעשו נפוצות כל כך, אבל אנחנו רוצים להתמקד בשש הסיבות המרכזיות שהפכו את האלומיניום לחומר הגלם המועדף בשנים האחרונות.

  • עמידות – בזכות תהליכי פסיבציה שמעבירים את פרופילי האלומיניום וגם בזכות התכונות הטבעיות של האלומיניום, מדובר על חומר הגלם שיחזיק מעמד לאורך הכי הרבה שנים בצורתה הקרובה ביותר לצורתו המקורית.

  • תחזוקה – האלומיניום הוא חומר גלם חזק ועמיד ברמה כזו שאין צורך לעבוד ולתחזק אותו בצורה שוטפת. בשונה מגדרות עץ או ברזל שדורשים עבודות תחזוקה קבועות, גדרות האלומיניום רק ידרשו שמדי פעם תשפריצו עליהם בצינור כדי לנקותם מאבק ולכלוך.

  • מחיר – מחירה של גדר אלומיניום זול משמעותית מאשר מחירה של גדר עץ. למעשה, מחירו הנוח של האלומיניום הוא מהסיבות הבולטות לפופולריות הגואה של חומר גלם זה.

  • מפרט טכני – את פרופילי האלומיניום אפשר להזמין ולייצר בדיוק לפי המפרט הטכני הרצוי, מה שאומר בפועל שאפשר להזמין גדרות אלומיניום בגבהים משתנים ובכל צורה שרוצים.

  • אסתטיקה – העובדה שלוחות האלומיניום מיוצרים במפעל מבוקר מצטרפת לעובדה שאפשר לצבוע את האלומיניום במצבעת אלומיניום לכל צבע שרוצים ואפילו בגוון עץ המבוקש כך שניתן ליהנות מיתרונות השימוש באלומיניום וגם מהנראות של גוון העץ.

מהם השיקולים בבחירת גדר אלומיניום לגינה?

לאחר שהבנו מדוע רבים כל כך בוחרים בגדרות אלומיניום לגינה הביתית, נעבור לסקור את האפשרויות שעומדות בפנינו בבחירת גדר אלומיניום וננסה לענות על השאלה הגדולה מכולן – איך בוחרים גדר אלומיניום שתתאים לגינה שלי?

השאלה הראשונה שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא כמובן שאלת התקציב ומיד לאחריה שאלת החזון העיצובי. שתי השאלות הללו יכתיבו לנו את שאר הבחירות שנעשה בהמשך.

ישנן סוגי גדרות אלומיניום רבים כאשר שני הסוגים המוכרים ביותר הן גדר אלומיניום אטומה וסוג הגדר השנייה נקראת גדר ההייטק. בעוד שגדר האלומיניום האטומה מרמזת בשמה על אופייה, גדר אלומיניום הייטק היא למעשה גדר מעוצבת עם שלבים דקים והמראה הכללי שלה הוא מודרני יותר.

מעבר לסגנון העיצובי ולפרטים טכניים כמו גובה הגדר וגודל המרווחים שבין השלבים, שאלה עיצובית חשובה מכולן היא שאלת הצבע. היתרון המהותי ביותר של האלומיניום כחומר גלם על פני כל השאר נעוץ ביכולת שניתן לצבוע את האלומיניום בצבע.

מה היתרון של אלומיניום בכל הקשור להתקנת הגדר בגינה?

התקנת גדר גינה היא פעולה שיש לבצעה בצורה יסודית כדי להבטיח שבסיום ההתקנה נקבל גדר אחידה בגובהה ובמראה שלה. אחת הבעיות המוכרות ביותר בהתקנת גדרות נעוצה בכך שכאשר מתקינים את הגדר לא מתאימים לה יסודות מתאימים בהתאמה לגובה הגדר, כך שעם הזמן הגדר יכולה להינתק ממקומה. השימוש בגדרות אלומיניום לגינה מספק יציבות גבוהה יותר של הגדר אל מול איתני הטבע וזאת בעזרת שיטות התקנה קלות ללא צורך בחפירה לעומק האדמה והוספת בטון כמו שהיה נהוג בעבר. 

 

מה מיוחד בגדרות לגינה של "אלום עץ"?

חברת "אלום עץ" היא אמנם לא היחידה שמציעה גדרות אלומיניום לגינה, אך אנחנו היחידים שאצלנו ניתן לצבוע את גדר האלומיניום בכל צבע נדרש  – החל בקטלוג צבעי R.A.L, דרך צבעים מתכתיים ועד צבעים סופר דורבל.

אנחנו משתמשים בהליכי צביעה אלקטרוסטטיים המבטיחים כי שכבת הצבע תהיה אחידה ותישאר על האלומיניום לאורך שנים רבות ללא התפתחות של קורוזיה או פגיעה כלשהי במראה האלומיניום.

אך מה שהופך את שירותי מצבעת האלומיניום שלנו באמת לייחודיים זה לא רק השימוש בצביעה אלקטרוסטטית, אלא גם העובדה שאנחנו היחידים בישראל שמציעים את האפשרות לצבוע את האלומיניום בצבע עץ. צבע העץ שבו אנחנו משתמשים מעניק לאלומיניום כל גוון עץ שתרצו ובנוסף, יעניקו לגדר האלומיניום גם את המראה והמרקם של העץ כך שאיש לא יוכל לדעת כי לא מדובר על עץ.

אנחנו בחברת "אלום עץ" עובדים באופן ישיר עם מתקינים ומספקים להם את כל הפרופילים והחלקים הנחוצים להתקנת הגדר, אך אנחנו גם מציעים שירותי התקנה ללקוחות פרטיים שמעוניינים בכך.

כאשר האלומיניום מגיע אלינו, אנחנו לא רק צובעים אותו אלא גם חותכים ומכינים אותו בצורה האיכותית ביותר להתקנה. כל המוצרים שלנו מגיעים אליכם בצירוף של כל האביזרים הנדרשים להרכבה איכותית ובהתאמה מלאה למידות הנחוצות לפרויקט שלכם.

להזמנות של גדרות אלומיניום לגינה בגוון עץ, או כל סוג אחר של גדרות אלומיניום – צרו אתנו קשר עוד היום.

** ניתן גם להזמין פרופילים מאלומיניום לכל מטרה, בכל מידה ובכל צבע, ישירות ממחסן האלומיניום שלנו.

גדר אלומיניום דמוי עץ

לקבלת הצעת מחיר והזמנות

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך...

דילוג לתוכן